Pre lep?iu chu?

Vaše vychytávky

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod garant » Pon Feb 02, 2009 3:12 pm

my davam ties metu cistu je to siila ale tak dakedy mam chut na taku silnu vodnu ale dakedy mam skor chut len na taku lajtku :lol:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Escuro » Uto Feb 10, 2009 5:11 pm

co sa tyka uhlika...je pravda ze ak je v strede tak to piatich minut mate husty dym ktory nie vela ludi dokazu fajcit (okrem mna :D )...ale zabranit sa tomu da jednoducho...staci zlomit uhlik napolky... a dat ho na kraje...a este velka veda je v robeni dierok na kotliku ....GL
Vodna fajka ze jedinia zena...ktora ta nikdy nesklame.
Escuro
Beginner
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Uto Feb 10, 2009 5:05 pm
Bydlisko: Banska Bystrica, teraz intrak Ke

tabak s prichuto coca cola od Al Fakher vychytavka

Poslaťod iluminati » Sob Feb 28, 2009 5:03 pm

som tu novy, ale sishu fajcim uz priblizne 8 rokov, naucil ma to znamy povodom z jordanska... chcem sa podelit o vychytavku....tabak of firmy Al Fakher s prichutou cola fajcim cez pepsi colu...namiesto vody dam do vazy pepsi...par prvych tahov je trochu obtiaznych nakolko vdychujete aj CO2 z coly ale potom je to labuzo.... len tak medzi recou este moj naj tabak je s prichutou pelendrek...(souss) a to pelendreky neznasam ale tabak je vyborny...doporucujem vyskusat
iluminati
Beginner
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 4:58 pm

Poslaťod Kamui » Ned Mar 01, 2009 11:48 am

ja som vcera skusal fajcit jahoda s bananom +lad, voda, a trocha 100% stavy s pomorancov zaujmava chut hha :x:
Kamui
Light
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 2:15 pm
Bydlisko: Kysucke Nove Mesto

Poslaťod HULK » Pia Mar 06, 2009 12:58 pm

skusal uz niekto pokvapkat citronovy tabak citronovou stavou?
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod sekki » Uto Jún 30, 2009 12:48 pm

ja by som chcel take nieco osviezujuce studeny dym ale velmi studeny a k tomu nejaku osviezujucu prichut........ ty kks byvam na dedine a skusaju novy rozhlas a takisto novu pracovnicku... :cha .................... moze uskodit vaze velmi studena vodna alebo tak nejak??
sekki
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Pon Jún 29, 2009 3:48 pm

Poslaťod speezeer » Str Júl 01, 2009 12:36 pm

mato63 píše:joo,hlavne lad je super,ten dym je uzasny. :)
Mlieko nic moc,ale mozem povedast ze víno a tatransky caj su super v tom. :D :k


mlieko som skusal aj ja ale ono napeni a dostane sa do hadice nic dobre to neni


o tom mlieku to tu uz bolo x krat pisane...mlieko si musis vopred namutit normalnou metlickou,aby sa moc nepenilo a nedostalo sa ti do hadice...
Drum and Bass Forever
SOŠPolygrafická
Fajka to istí ! :D
speezeer
Beginner
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Str Máj 27, 2009 8:07 pm
Bydlisko: Senec

Re: Pre lep?iu chu?

Poslaťod Marius Shisha » Pon Máj 10, 2010 8:17 am

ja som skúšal tabak. al fakher ymiešať príchuťe hrozno,meta,melón, fakt dobré ,,,čo sa týka mlieka ,,tak je to dobré ale iba pár minut ptm začne peniť tj. dosť na°°° :x:
Marius Shisha
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Ned Máj 09, 2010 5:38 pm

Poslaťod legend » Uto Aug 31, 2010 8:04 pm

Najlahšie čo môžeš urobiť je zriediť mlieko s vodou :-) a nebude ti tak peniť :S
legend
Beginner
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Ned Aug 29, 2010 11:25 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod american8oy » Uto Aug 31, 2010 8:37 pm

ja tiez davam vodu a mlieko a nepeni tak. to musis pomaly zistit pomer. ked bude penit, len otvor, odlej a prilej vodu.
american8oy
Light Professional
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Ned Júl 25, 2010 2:36 pm
Bydlisko: 2 dni LV, 5 dní BB

Poslaťod american8oy » Uto Aug 31, 2010 8:39 pm

sekki píše:ja by som chcel take nieco osviezujuce studeny dym ale velmi studeny a k tomu nejaku osviezujucu prichut........ ty kks byvam na dedine a skusaju novy rozhlas a takisto novu pracovnicku... :cha .................... moze uskodit vaze velmi studena vodna alebo tak nejak??


daj na par minut hadicu do mraznicky, plno ladu do vazy ( ja som dal 20 kociek), najprv priprav fajku a potom len rovno vyber hadicu z mraznicky a ides. pecka prvych par tahov.
american8oy
Light Professional
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Ned Júl 25, 2010 2:36 pm
Bydlisko: 2 dni LV, 5 dní BB

Poslaťod ceero » Str Sep 01, 2010 12:04 pm

Mne sa uz dlhsiu dobu oplaca jeden recept. Poznate ten grecky narodny chlast Ouzo (resp. bulhari maju to iste len to volaju mastika alebo tak nejako) ? Da sa to bezne kupit v kauflande, ma to nejakych 40% a stoji to okolo 6 eur. Skuste to dat do vazy v pomere tak 1:2 s vodou a pridat este nejaky lad. Akemukolvek tabaku to doda uplne uzasnu prichut (a zvlast pelendrek/sladke drievko, lebo ouzo je prichuti cierneho pelendreku/haslerky).
Obrázok
Obrázok
ceero
Light Professional
 
Príspevky: 192
Registrovaný: Str Júl 23, 2008 7:13 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod Merco » Str Okt 20, 2010 2:25 pm

martinpn píše:matu by som nefajcil cistu to tak pekne pretiahne pluca tahas nic nic a zrazu len kasles xi xi ale su aj odbornici co su na to zvyknuty


Ja som tahal matu nekašlal som ale celý večer ma bolela hlava a bolo mi zle :b
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod cartman » Str Okt 20, 2010 2:32 pm

Si sa len prehulil. Bezne som tahal matu a nemaval som stym problemy.
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod Maki » Str Okt 20, 2010 6:23 pm

mata je tabak ako kazdy iny, len si treba zvyknut na to, ze ti poriadne precisti dutiny ked ju nalozis samotnu.... to ze ta bolela hlava bolo z viacerych dovodov a proste z tabaku - nie z konkretnej prichute
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tipy & Triky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron