CO DAVATE DO VAZY?

Vaše vychytávky

Moderátori: garant, remus, wladas

Co najcastejsie pridavate do vazy k vode?

Mlieko
53
75%
Víno
5
7%
Tvrdy chlast
13
18%
 
Celkom hlasov : 71

Poslaťod mato63 » Ned Aug 17, 2008 10:00 pm

to ta mozem prist popravit aj j. :S
hm, fakt to bue shupa,skus a daj vediet. :r
DoSka
mato63
Medium Star
 
Príspevky: 251
Registrovaný: Štv Mar 13, 2008 5:26 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod tomo-boss » Pon Aug 18, 2008 7:57 am

maskot píše:lad je super a ten studeny dym juuu to je nieco :x: mlieko sa chystam vyskusat a co myslite kebyze dotoho nalejem apisinth a lad ? ?? :lol:


no absinth by som rozhodne neskusal, ale ak chces tak to skus a potom prid povedat ake hrozne to bolo :r
ja som daval len lad, ten je super. co sa tyka alkoholu ani to nejdem skusat asi lebo nedavam tomu ziadne nadeje
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod mOrBiDuSone » Str Jan 07, 2009 11:30 pm

mlieko, voda z ladom ,

DOPORUCUJEM:
pomarancovy dzus + kusky pomarancu + kusky citronu hore pomarancovy tabak = luxus :x: :x: :x:
mOrBiDuSone
Light
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Ned Jan 04, 2009 3:14 pm
Bydlisko: Kosice

Poslaťod miroslaw » Štv Jan 08, 2009 2:45 pm

s kamosmi sme naliali do vody hruskovicu chut to malo dobru bolo ju tam citit v pohode k tomu sme mali ovocny tabak tak to bolo good ale bola to riadna skoda tej hrusky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
miroslaw
Light
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Str Dec 03, 2008 10:52 am
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod tomo-boss » Sob Jan 17, 2009 1:07 am

to radsej vypijem a potom zahulim vodnu
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod Min01 » Ned Jan 18, 2009 11:02 pm

najcastejsie si davam vodu + parkrat som si tam dal mlieko .. no lenze som ho zabudol viliat a vznikol s neho tvaroh...... raz som tam dal vino ale blba chut ..... potom sme si tam raz s kamaratom dali studeny jablkovi dzus s jablkovim tabakom no to bolo strasne super ale zase som nevilial s tamat ten dzus a skysol ......... niekedy sa mi stane take ze mesiac nevymenim vodu a potom s toho vznikne nieco cierne ...... Odporucam jablkovi dzus s jablkovim tabakom :x:
Min01
Beginner
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Ned Jan 18, 2009 10:45 pm
Bydlisko: Košice (SDH)

Poslaťod JamiROQaI » Ned Jan 18, 2009 11:07 pm

to ako sa ti moze stat ze nevymenis vodu ? :-O
Mam to rad, aj vas
JamiROQaI
Light Star
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Poslaťod Mardy » Pon Jan 19, 2009 4:25 pm

Myslim ze chcel povedat ze tu vodu potom jak dofajci hned nevyleje ale na to zabudne a ked ide zasa fajcit tak zisti ze tam ma staru vodu(mne sa to stava bezne :lol: )
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Semtexko » Pon Jan 19, 2009 6:15 pm

a ked tam mas taky mesiac vodu jak sme maly my minule dobre zakisanky to boli :b :b :b
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod p0casie » Pon Jan 19, 2009 8:34 pm

a to chlapci jak je mozne toto???? ved po kazdom fajceni treba vodu vyliat....ach jaaaaj...tolka starostlivost, ze dovidenia :D :D :D Vam to zaberie 5 sekund. No nechaaapem :s: nechat skysnut mlieko vo vodnej fajke...aaach...to radsej nevediet jak sa o one veci starate :cha
p0casie
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 11:43 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod JamiROQaI » Uto Jan 20, 2009 12:35 pm

suhlasim s kolegynou, pre mna uplne nemyslitelne, vazne robota an 5 minut a keby mi tam ostalo skysnute mlieko neviem ale aisb y som si novu vazu rovno kupil :-D sak to musi smrdiet ta vaza potom jak ci kokos..
Mam to rad, aj vas
JamiROQaI
Light Star
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Poslaťod garant » Uto Jan 20, 2009 4:48 pm

no ja som parkrat skusal dat len obycajny sirup dovodya nic to daako extra nezmenilo na chuti ale chcme skusit zamrznute mlieko len to bude problem ked mati otvori mraznicku ze ide daake aso zobrat a tam len mlieko v kockach nalad naliate :o
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod mato63 » Str Jan 21, 2009 6:17 am

ja odporucam naliat kusok campari a kusok griotky do vazy s vodou, hore sme mali matvy tabak,bol nahrerny dy,krasna chut a obcas bolo pekne citit campari,ale neprekazalo to,vyrobne ozaj! :L
DoSka
mato63
Medium Star
 
Príspevky: 251
Registrovaný: Štv Mar 13, 2008 5:26 pm
Bydlisko: Poprad

cistenie

Poslaťod grgy » Str Máj 06, 2009 8:03 am

Ked uz sme pri tej starostlivosti, mozno je to zbytocne, ale ja po kazdom fajceni fajku rozoberem a vysprchujem vznuta vo vani. potom ju poriadne vysusim. predsalen tam po kazdom fajceni zostava sajrajt. :vodna:
grgy
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Str Mar 18, 2009 2:09 pm

Re: cistenie

Poslaťod Dj Martin » Pia Jún 12, 2009 6:55 pm

tak ja do vodnej som daval vsetko . ľad bomba !!!, mlieko to mi moc nechutilo, tvrde tam bola borovička nicolauska marhuľa, a pivo :) setko bolo dobre okrem toho mlieka ale stale som verný vode :)
Dj Martin
Beginner
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Štv Jan 29, 2009 7:24 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tipy & Triky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron