Ako na husty dym?

Vaše vychytávky

Moderátori: garant, remus, wladas

moja taktika

Poslaťod SupersoniK » Uto Dec 09, 2008 11:59 pm

cize mam odskusany Melon od Nakhly je podla mna najhustejsi, na velkosti dierok nezalezi ked ich mas velke tak ti prepadne prach z uhlika dnu a budes mat uhlikovy dym cize radsej viac malych ,dalej voda nech je chladna koniec rury tak 3cm pod hladinou aby si mohol vela natahat a najdolezitejsie je asi sposob nalozenia kotlika: najprv zober tabak a nejakym sposobom ho premiesaj aby sa melasa dostala vsade rovnomerne, potom si zober male kusky a tie kusky sa snaz rozlozit az na taky film bude to hrubka jedneho listu taketie "filmiky" tam poukladaj avsak nezatlacaj ich aby si neupchal medzery naloz ho nieco okolo 3mm pod okraj kotlika alobal hore napnes aby sa ti neprepucil pocas tahania, uhlik rozpalis absolutne do zlta aby piekol jak delo a na mozno 30 sekund polozis do stredu, potom ho posunies na kraj a pocas fajcenia priebezne tocis aby sa ti tabak neprepiekol, avsak tento sposob nakladania tabaku ma nevyhodu ze vydrzi trochu menej ako ked ho tam lentak nahadzes ale zarucujem ti kvalitu chute a poriadneho dymu;)
-~-Smoke for taste, not for style-~-
SupersoniK
Beginner
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Uto Dec 09, 2008 9:53 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod niplledance » Ned Dec 14, 2008 3:34 pm

no ja mam tie samozapalne uhliky a pri tych to dymy najviac ked to ocistujem ten uhlik od prachu abo na jednu fajku miniem vaic uhlikov vtedy to ide ok a este k drevenemu uhliu ja som to skusal a neslo mi to vobec :D ale zase naml som vela casu
niplledance
Beginner
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon Nov 10, 2008 5:23 pm

Poslaťod David091 » Ned Dec 14, 2008 3:52 pm

to ze treba rozlozit ten tabak az na tie listocky som uz pocul (pisal to tu dakto ze to ma od arabov)
takze to treba vyskusat
David091
Medium
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 9:09 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod HULK » Štv Mar 05, 2009 4:07 pm

jj.. my ja mam asi najradsej matovy.. podrobeny na listocky dymi jak svina.. ale s tym ocistovanim uhlika nesuhlasim.. ked je v celku vydrzi dlhsie a zato ze z uhlika ostava ten sajrajt neznamena ze je studeny... ale dierok malickych a velmi vela
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod garant » Štv Mar 05, 2009 4:24 pm

a ja uhlik vobec neposuvam ja ho mam len v strede furt lebo sa bojim ze spadne
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod HULK » Štv Mar 05, 2009 4:45 pm

noo aj to sa da.. ja ak vymaknem polohu dymy jak svida az dokonca
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Predchádzajúci

Späť na Tipy & Triky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron