ine dierkovanie a posuvanie

Vaše vychytávky

Moderátori: garant, remus, wladas

ine dierkovanie a posuvanie

Poslaťod HULK » Štv Mar 05, 2009 9:45 pm

dnes som s kamosom prisiel na jednu bychytavku dufam ze nerobim zbytocnu temu naviac.. ak ano sry..

ale k veci... prisli sme nato ze ak davame uhlik na alobal treba ho dat tak aby bol nie v strede ale niekde na boku a pod nim plno malickych dierok.. a okolo uhlika menej vacsich dierok.. a neposuvat uhlik ale tocit alobalom na kotli...

vyhody:
zaznamenali sme lepsiu hustotu a chut dymu a tiez ak nemusis posuvat uhlik tak sa ti ten sajrajt z neho nedostane do tabaku

dufam ze to niekto vyskusa a ak ano dajte vediet.. pre mna je to bohovske
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod remus » Štv Mar 05, 2009 10:30 pm

Jojo, čítal som to na nejakom anglickom fóre o hookah. Myslíš nejako takto ? Poprípade tie väčšie dierky tam nedáš. Dúfam, že to je dostatočne prehľadné. To čierne uhlík :x:
Obrázok
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod HULK » Pia Mar 06, 2009 6:26 am

jj vyborne je to vystihnute... dik za obrazok
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Lopuch113 » Pia Mar 06, 2009 9:33 am

no ja ti nevim ja mam rad husty dym a silnu aromu takze ja ho vzdy vrazim do stredu a taham :-D ked som sice posledne tahal z kamosom on to neako nemohol udychat :cha no tak vdy tom to spravil podobne aby si aj on uzil :z:
Obrázok
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Poslaťod HULK » Pia Mar 06, 2009 12:53 pm

no taky dym je uz pre hulicov a nie pre tych co si to chcu vychutnat nie? :D ale on je ajtak husty a v tomto sposobe
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod garant » Štv Mar 12, 2009 9:41 pm

som to skuusal na kamaratovej vodnej nic v tom nevidim dierky ako dierky
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod HULK » Pia Mar 13, 2009 8:17 am

no podla mna je to velky rozdiel ale pro kokosakoch by som to nepouzival
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Blitz » Pia Máj 01, 2009 9:46 pm

garant píše:som to skuusal na kamaratovej vodnej nic v tom nevidim dierky ako dierky

tak tak :) ja robim takym vecim zelezom priemez cca 1.5 zalpalky.. 10 dier a to staci :x: :x:
Blitz
Beginner
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Pia Apr 17, 2009 11:47 am

Poslaťod mareksk » Sob Máj 02, 2009 10:12 am

hm s tymi kokosakmi by to ptm bolo dobre ako ?? bo som cital ze je dobre kokosak rozbit a dat ho po obvode toho alobalu skusal nekto neco take ?
mareksk
Light
 
Príspevky: 82
Registrovaný: Pon Mar 23, 2009 3:28 pm

Poslaťod grgy » Štv Máj 07, 2009 1:55 pm

takze dnes som skusal toto dierkovanie ako je hore na obrazku. ked som o tom cital na fore, zdalo sa mi to ako super vec - pocas fajcenia sa nedotykat uhlika, posuvat ho aj s alobalom - uhik zostane cely a nepada do tabaku. po praktickom vyskusani sa mi stalo to, ze sa sfajcila iba tretina tabaku. spravil som nieco zle? tabak jednoducho cely nevyhorel a pritom som alobal poctivo posuval kazdych 5 minut. :o
grgy
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Str Mar 18, 2009 2:09 pm

Poslaťod garant » Štv Máj 07, 2009 2:02 pm

to je somarina aj my zme to skusali mozno si ti rychlo posuval alebo co ale proste tem netreba ziaden mega pega dierkovania je podla mna uplne jedno ako dierky spravis ale neviem niesom uplny expert stale sa mam asi co ucit ale podla mna a moje doterajsie vedemosti hovoria otom ze je jedno ake dierky date
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Maki » Uto Jún 09, 2009 7:14 am

hmm, zaujimave - hlavne chcem vidiet otacanie alobalu, ked ho mas poriadne natiahnuty aby sa na to nenalepil tabak a horucu korunku - to musi byt potom radost....
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Dj Martin » Pia Jún 12, 2009 6:54 pm

Maki píše:hmm, zaujimave - hlavne chcem vidiet otacanie alobalu, ked ho mas poriadne natiahnuty aby sa na to nenalepil tabak a horucu korunku - to musi byt potom radost....
skus dat pod alobal tak stvorcek s alobalu potom by sa ti to nemalo lepit na ten vrch ;-) aspon mne sa nelepi tabak na alobal pak s tym otacanim som neskusal skuste ci sa to aj tam nebude lepit
Dj Martin
Beginner
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Štv Jan 29, 2009 7:24 pm


Späť na Tipy & Triky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron