AkO Na KRuZKa aLeBo SrDieCkA???

Vaše vychytávky

Moderátori: garant, remus, wladas

AkO Na KRuZKa aLeBo SrDieCkA???

Poslaťod arcades » Sob Jún 06, 2009 7:24 pm

AkO Na KRuZKa aLeBo SrDieCkA???
arcades
Beginner
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob Jún 06, 2009 6:51 pm
Bydlisko: Ružinska priehrada

Poslaťod negi » Ned Jún 07, 2009 1:09 pm

žeby niekto urobil srdce som ešte nevidel :cha . a s krúžkami na to treba prísť skrátka. našpúliť ústa a robiť niečo akoby si kloktal :lol:
negi
Beginner
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Ned Feb 08, 2009 5:36 pm

Poslaťod garant » Ned Jún 07, 2009 2:48 pm

alebo cez rurku z alobalu a ked budes mat ruruku tvaru srdca tak aj srdca mozno pojdu :lol: :L
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod remus » Ned Jún 07, 2009 10:07 pm

Na to sa dobre musia baliť baby :r Hlavne na srdieška.
Kamarátky boli užasnuté keď som dával také polovičate krúžky z dymu z cigary :D
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod arcades » Pon Jún 08, 2009 8:10 pm

remus píše:Na to sa dobre musia baliť baby :r Hlavne na srdieška.
Kamarátky boli užasnuté keď som dával také polovičate krúžky z dymu z cigary :D


ta vam poviem ze by sa na to balili :D:D:D: ta ale tu v bare de maju fajky de je bar na to zamerany ta tam mi typci spominali ze dajak ked zlomis tak zapalku tal do takeho Lka ta das si medzi horne huby aby ti z ust trcala ... nwm .. proste pecka by to bola .. budem sa snazit to natrenowat a potom dam navod
_____________________________________________________________
zijes raz tak si to uzi !!!!
arcades
Beginner
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob Jún 06, 2009 6:51 pm
Bydlisko: Ružinska priehrada

Poslaťod garant » Pon Jún 08, 2009 8:18 pm

moje baby boli v pici stoho ked som v cajovni ,,udil" ze som tahal ako o dusu a rychlo vydychoval a setko zadymene riadne a boli cele hepi :S
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod cartman » Pon Jún 08, 2009 9:19 pm

Kruzky vzdy zaujmu..najma ked ich davas hned zasebou niekolko..

Mozes skusit vyrobit lod. Navod je jednoduchy, natiahnes do seba kolko len mozes a potom urobis velky oblak, potom povies: no co, je prave v hlme ;)
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod arcades » Pia Jún 12, 2009 5:27 pm

:D:D: ta lod je dobra :D:D: to kusim pred cajkami :D:D diki :D:D:d
arcades
Beginner
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob Jún 06, 2009 6:51 pm
Bydlisko: Ružinska priehrada

Poslaťod garant » Ned Jún 14, 2009 6:56 pm

ja som to urobil malo to malicky uspech :mrgreen:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Siso » Sob Jún 20, 2009 7:17 am

hee, tak ja som sa kruzky naucil ked som este fajcil cigarety ( nastastie som s tym prestal ) ... podla mna je to jednoduche, ale treba vediet, ze nato treba trening ... ja to robim tak, ze nasajem poriadne, a potom ked uz vidim , ze uz mam dym v ustach, tak naspulim usta do takeho "O" čka a ako keby tak slabucko zakasle, uplne len ako keby som chcel dostat dym z krku do ust :mrgreen: .. urcite ked to budes skusat tak raz : " ahaa som spravil kruzok! " a uz budes vediet ako nato a budes to vediet kedy chces :P ... jaa uz dam kruzok kedy chcem, a skusam aj ine srandy :x: .. takze trening, trening a trening :x:
Siso
Beginner
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Máj 12, 2009 10:18 pm
Bydlisko: Stará Ľubovňa

Poslaťod nZL » Sob Jún 20, 2009 10:20 am

Je dobre mat husty dym a poriadne potiahnut. Potom nevydychovat dym rychlo, ale velmi pomalinky. Na robenie kruzkov su rozne techniky, bud treba ako keby zakaslat, proste nevydychovat pomaly ale dat naraz von urcite mnozstvo dymu. Dalsia technika je ze spustite dole celust a potom ju rychlo date hore. Blbo sa to vysvetluje tu je video :D http://www.youtube.com/watch?v=LMqukRWNRf4 Dalsi sposob neviem ako presne funguje ale proste si len tak klepete do lica a vtedy ide vela koleciek za sebou - takto nejak http://www.youtube.com/watch?v=VMRFBuq5 ... re=related
Naposledy upravil nZL dňa Štv Nov 19, 2009 10:37 pm, celkovo upravené 2
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod garant » Sob Jún 20, 2009 5:53 pm

a ked is dade usta do tvaru srdiecka tak pojdu aj srdiecka :r
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod xblast » Sob Jún 20, 2009 7:14 pm

hmm, ja by som chcel vediet lichobežniky :D
xblast
Beginner
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Sob Jún 20, 2009 4:33 pm

Poslaťod garant » Sob Jún 20, 2009 7:18 pm

ja by som chcel vedet aspon taku lod ako robil v panovy prstenov taky utvar by mi aj stacil zlozitejsie nechcem ani vedet :j
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod nestik » Ned Sep 13, 2009 1:39 pm

ja som sa kruzky ako tak tiez naucil na cigaretach raz ked mi kamosi povedaly nech to skusim a islo mi to celkom :) (BTW: nefajcim) ale niekedy to robim tak ze na zaciatku trocha dymu vydychnem a kruzky robim potom z trochu menej dymu lebo sa ti bude na zaciatku valit vela dymu naraz a spravi sa ti len daky oblak
nestik
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned Sep 13, 2009 1:36 pm

Ďalší

Späť na Tipy & Triky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron