AkO Na KRuZKa aLeBo SrDieCkA???

Vaše vychytávky

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod Anorcenko » Pia Sep 25, 2009 2:37 pm

Srdiecka mi obcas vysli, ale naschval to nebolo xD ... Najkrašie krúžky asi maličké, a rýchlo za sebou ... A dá sa robiť všeličo, len musia ludia okolo mať v sebe dostatok halucinogénov a zmotáš ich aj že si spravil žirafu xD
Anorcenko
Beginner
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pia Sep 25, 2009 2:04 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod *kurier* » Pon Nov 02, 2009 12:35 am

Siso píše:hee, tak ja som sa kruzky naucil ked som este fajcil cigarety ( nastastie som s tym prestal ) ... podla mna je to jednoduche, ale treba vediet, ze nato treba trening ... ja to robim tak, ze nasajem poriadne, a potom ked uz vidim , ze uz mam dym v ustach, tak naspulim usta do takeho "O" čka a ako keby tak slabucko zakasle, uplne len ako keby som chcel dostat dym z krku do ust :mrgreen: .. urcite ked to budes skusat tak raz : " ahaa som spravil kruzok! " a uz budes vediet ako nato a budes to vediet kedy chces :P ... jaa uz dam kruzok kedy chcem, a skusam aj ine srandy :x: .. takze trening, trening a trening :x:


a jazyk pritom nehra zaidnu ulohu ?
*kurier*
Beginner
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Pon Sep 28, 2009 5:52 pm

Poslaťod shaman » Štv Nov 19, 2009 9:24 pm

Ako tu už niekto písal, je viac spôsobov a každý si musí nájsť ten svoj. Ja robím krúžky tak, že našpúlim pery do O, pomaly vydychujem dym tak, aby sa mi ním napĺnili ústa a potom jazykom spravím taký rýchlejší pohyb do predu a tým ho vlastne vytlačím von a vznikne krúžok :smOke:
shaman
Beginner
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Štv Aug 21, 2008 10:26 am

Poslaťod nZL » Štv Nov 19, 2009 10:39 pm

Tento typek ukazuje viacero sposobov akymi sa robia kolecka, velmi dobre video http://www.youtube.com/watch?v=EaLNmHrHQaI
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Krúžka a Srdiečka

Poslaťod tvojashisha » Str Jan 20, 2010 6:08 pm

Takže, srdiečka sú pomerne jednoduché návodom ale ťažký tréning vám dá zabrať. Jednoducho, tí čo už vedia vyfukovať krúžka skúste si dať malíček pred hornú peru, ten bude tvarovat hornú stranu krúžka, do tvaru srdca a máš to ... ja osobne priznám sa, dobre neviem, lebo to neskúšam, ale keď som na to prišiel išlo to skvele.

Flinta, alebo ako to nazvem ... chcete strieľať krúžka extrémnou rýchlosťou ? - Vezmite si tú rúrku od alobalu, a nasaďte pred ústa tak aby z nej neunikal dym, potom vypustite trošku dymu do nej, keď už bude naplnená dymom, začnete robiť s perami krátke reflexívne výdychy, ako keby ste išli povedať "P" v štýle beatbox :S
tvojashisha
Beginner
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str Jan 20, 2010 5:34 pm

Poslaťod HULK » Str Jan 20, 2010 10:47 pm

srdiecka som este nevidel a pochybujem ze takou metodou to pojde ale skusim to
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod tvojashisha » Str Jan 20, 2010 10:53 pm

No mne to šlo, a tréningom sa vymaká hocičo :), aj štvorčeky xDD
tvojashisha
Beginner
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str Jan 20, 2010 5:34 pm

VF

Poslaťod Andrej636 » Sob Júl 10, 2010 10:21 pm

No mne sa par krat podaril aj kruzok len ked som ho spravil som sa zacal smiat a musel som vydichnut . a srdieca pochybujem :cha
Andrej636
Beginner
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pia Júl 02, 2010 3:09 pm

Poslaťod Orly? » Ned Júl 11, 2010 2:07 am

ja moje krúžky definujem tak ľudom že našpulím ústa do O a nevydychujem z úst ale z plúc, trošku to chce cvik, ale je to osvedčené, kedykoľvek :-)

btw skoro ma j*eblo keď som videl ten nadpis, sa kontrolujte trošku :u:
Orly?
Light
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Štv Nov 26, 2009 12:42 pm
Bydlisko: BB

aa

Poslaťod jozo1606 » Pia Aug 13, 2010 9:22 am

Dajte niekto video fakt kde su srdiečka bo ja som to vživote nevidel. Ale hovorili mi že z maličkom na ruke si mam tlačiť na hornu peru a tak vytvorim tvar srdiečka....
jozo1606
Beginner
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Sob Júl 10, 2010 12:30 pm

Poslaťod .dumb@ss. » Sob Nov 13, 2010 7:21 pm

lol ja spravim aj 20 velkich kruzkov za sebu :D a ked si s prstom udieram do líca tak aj 50 kružkov malich :smOke:
.dumb@ss.
Light Star
 
Príspevky: 110
Registrovaný: Pon Nov 08, 2010 7:22 pm
Bydlisko: NMnV

Poslaťod leMur » Ned Jan 23, 2011 12:59 am

Stačí ti nejak "nastaviť" pery :D Mne tie kruhy celkom idú, ale strašne sa mi krúti hlava keď vyfukujem dym hore ;( :j
leMur
Beginner
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pia Dec 31, 2010 12:00 am

Poslaťod Merco » Ned Jan 23, 2011 2:10 pm

Mne už raz idú raz nejdú :D
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod Dali » Ned Jan 23, 2011 4:36 pm

najlepsie je uplne pomalicky vydychovat a pritom si klepat prstom na líce :D mne to ide len na pravom :D ...vtedy to ide jak zo samopalu :D
Dali
Light Star
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Sob Dec 11, 2010 12:02 pm
Bydlisko: Trstená

Srdiečka

Poslaťod Serchan » Ned Apr 10, 2011 8:46 am

Mne sa osobne podarilo len desiatky krát spraviť srdiečka . Záleží to od existencie kruhu ... No niekedy sa v partii vydarí krásne srdce . JE to zložité no nemôže ťa odradiť keď to nespravíš ani na 10ty krát ... Takže vytvoríš kruh najlepšie čo najväčší a z hora či z dola luskneš nad kruhom .
MUAY THAI - "vymleté hlavy"
V každom kolektíve sa nájde hlúpy či veľmi chytrí človek !
Serchan
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Ned Apr 10, 2011 8:40 am
Bydlisko: Piešťany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tipy & Triky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron