Ako zrobit fajku aby nezapekala a siel husty dym

Vaše vychytávky

Moderátori: garant, remus, wladas

Ako zrobit fajku aby nezapekala a siel husty dym

Poslaťod XtremeQTXX@Gmail.com » Pon Júl 13, 2009 12:19 pm

Takze je tu kopa rad o medzikruzku ktori sice pomaha ale nejde az taki husty dym.
Ja pouzivam korunku aladin do kotrej sa vojde dost tabaku (aj ked neni s vnutornej strany glzura) na nu dam kovove sitko, na sitko 2 vstvy obicajneho alobalu (moze byt aj 1 vrstva hrubsieho) a na to dam kokosovy uhlik a tarbus (velmi dolezite). Fajka mi ide 1.5 - 2 hodini zalezi od toho ci mam tarbus s alobalu alo original a od pouziteho tabaku (Nakhla, Al Waha, Al Fakher).

Na takuto pripravu fajky ale treba hlboku korunku s plytkimi to njede (skusal som to).

Obrázok[/list]
XtremeQTXX@Gmail.com
Light
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Ned Júl 12, 2009 11:40 pm

Poslaťod Maki » Pon Júl 13, 2009 7:31 pm

to je tvoj navod akoze? alebo otazka? lebo robis par zbytocnosti, ktore vobec netreba ak vies aspon trosku pracovat s uhlikom...
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod XtremeQTXX@Gmail.com » Pon Júl 13, 2009 9:55 pm

A co sa ti zda zbytocne na mojom postupe ?
Ked nedavas medzikruzok tak musis nakladat tabak tak aby bol aspon 2-3 mm pod alobalom, ale pocas fajcenia sa alobal ohrieva a roztahuje a klesne dole na tabak takze zacne zapekat, ked das medzikruzok nejde ti az taki husty dym a tazko sa roztahuje kokosovy uhlik. Ked das len sitko musis tam hlboku korunku a kvalitny tabak aby sa rixxlo neprepalil takze toto je podla mna najvyhodneji sposob ako pripravit fajku.
2 alobaly davam preto lebo poriadne rozpaleny kokosovy uhlik moze 1 vrstvu prepalit.
XtremeQTXX@Gmail.com
Light
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Ned Júl 12, 2009 11:40 pm

Poslaťod Maki » Pon Júl 13, 2009 11:30 pm

pozri - ja davam alobal prehnuty napoly => 2 vrstvy, napnem ho ako to len ide, capnem na to kokosak, tarbus a pohoda klidek tabacek... pokial je alobal dobry a dobre napnuty tak sa mi tabak neprilepi.. a uz sa dlho neprilepil... proste sa mi zda zbytocnost davat aj sitko aj alobal ak vies co mas robit..
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod speezeer » Uto Júl 14, 2009 10:20 pm

nemas pocit,ze to musis este dlhsie roztahavat?? pretoze fakt to sitko..no neviem..mam pocit,ze cez tie alobali a este aj sitko...prejde ti tolko tepla?? my pouzivame dobrý hrubý alobal cisto na grilovanie,ze ho ide ledva odtrhnut a to ked natiahneme,tak je to uplne fajn..absolutne sa nam nepripaluje,len treba dlhšie roztahavat, najmä pri samorozpalovacich uhlikoch
Drum and Bass Forever
SOŠPolygrafická
Fajka to istí ! :D
speezeer
Beginner
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Str Máj 27, 2009 8:07 pm
Bydlisko: Senec

Poslaťod XtremeQTXX@Gmail.com » Uto Júl 14, 2009 10:31 pm

Vecsinou pouzivam kokosove uhliki a mam na nich tarbus s alobalu takze sa tam udrziava teplo..... mam 2 tenke alobaly na pecenie a do nich je narobenich vela dierok a pod tim je sitko.
Samorozpalovaky staci poriadne rozpalit a netreba ich roztahovat vobec ale musia byt zo spodu cele cervene.
To sitko sluzi ako asi 1mm hruby medzikruzok takze je to v pohode len treba davat tarbus.
XtremeQTXX@Gmail.com
Light
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Ned Júl 12, 2009 11:40 pm

Poslaťod kemci » Uto Júl 14, 2009 10:55 pm

mno tiez pouzivam budto iba sitko (ked mam nake RZucka) alebo sitko + alobal (brikety) , aj ked casto to zalezi od toho ako sa mi zrovna chce :D
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Poslaťod Kexo » Str Júl 15, 2009 8:44 am

naucte sa pisat omfg, uz ta gramatika je necitatelna a ked do toho zacnete pchat x namiesto ch tak je to heroicky vykon uz vobec docitat do konca, nie este pochopit co tam je napisane :-|
Kexo
Light
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Sob Mar 21, 2009 1:56 pm
Bydlisko: Banská Bystrica


Späť na Tipy & Triky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron