Moja storocnica

Vaše vodnice ...

Moderátori: remus, wladas

Moja storocnica

Poslaťod sokinko » Ned Sep 27, 2009 4:18 pm

Obrázok
Obrázok

Tak to je moja laska :D je to moja fajka z egypta, stala ma tak 17 eur (bolo to cca za 500sk)a dostal som k nej dve balenia fakt super uhlikov, a k tomu 250g jablka. myslim jablka tabaku :D

ma okolo 75cm, telo je z 3 casti, stredna (ta "gula") sa da vybrat a mozem ju tym padom zmenisit o dakych 10-15cm

vaza, no, ona bola cervena :D s takymi striebornymi ornamenatmi, ibaze raz na dakej chate som ju zacal trocha skrabkat neviem preco ,a z hrdla sa zacala odlupovat farba, no a potom sa mito nepacilo take hrdlo s "bielimy" flakmi tak som to dolupal cele :D

chuti z nej dobre, predavac bol velmi mily fakt, nevtieravy, bol to sprievodca po egypte (nebol som snim na vyletoch, ale hovoril mi o historii, pretoze som vlastne v jeho obchode nakoniec stravil 80% casu dovolenky :D , naozaj velmi prijemny predavac, mozem najst aj jeho fotku niekde snad :D:D

no a ten kotlik, je sice na mna moc velky, pouzivam k nej aj obcas mensi ktory som mal k malej fajke, ale teraz som si kupil osobitne dalsi maly kotlik, takze uz mam vybavu dostatocnu a nemusim kotliky striedat :D (prepacte ja to volam kotlik a nie korunka..)

no a to ej asi tak vsetko, asi ma skritizuejte za tu vazu, ale ja to prezijem :D a mozno aj za celu fajku.. :D

edit: jaj no a ma asi dva roky sa mi zda
edit2: sorry za fotky ale mobil mi nejak divne foti teraz, a fotak som pozical na par dni
Naposledy upravil sokinko dňa Sob Okt 03, 2009 7:01 pm, celkovo upravené 1
sokinko
Beginner
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 9:46 pm
Bydlisko: MT

Poslaťod sokinko » Ned Sep 27, 2009 9:35 pm

povodne bola takato vaza

Obrázok
sokinko
Beginner
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 9:46 pm
Bydlisko: MT

Poslaťod johnz » Ned Sep 27, 2009 9:55 pm

mne sa takato cira vaza s jemnymi ornamentami strasne paci, aj cela fajka vyzera sqele:) a za 17e, no nekup to:D
johnz
Beginner
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Uto Júl 28, 2009 5:20 pm
Bydlisko: kosice

Poslaťod Maki » Ned Sep 27, 2009 11:45 pm

telo vyzera nice... vies aky to je material? mosadz?
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod sokinko » Pon Sep 28, 2009 7:21 am

snazil som sa tuto informaciu marne zistit, jedine co som sa dozvedel je ze to nieje hlinik :D , pretoze nevedel asi ziadny iny kov povedat po anglicky :D
sokinko
Beginner
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 9:46 pm
Bydlisko: MT


Späť na Môj mijášík

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron