Moja VF

Vaše vodnice ...

Moderátori: remus, wladas

Moja VF

Poslaťod andrew.rk » Ned Apr 04, 2010 1:29 pm

Zdravím, tak vo štvrtok pred sviatkami som chcel na rýchlo lebo ma to strašne zaujalo a z netu nedalo sa do sviatkov iba po sviatkoch tak som šiel do mesta ...
V trafike za 23eur, je to čína ako skoro všetky ale za tie peniaze pre dvoch a zatial som 6krát ťahal s kamošom a v pohode :

Obrázok

Obrázok
Naposledy upravil andrew.rk dňa Ned Apr 04, 2010 9:27 pm, celkovo upravené 1
andrew.rk
Beginner
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Str Mar 31, 2010 10:09 pm
Bydlisko: LIPTOV

Poslaťod andrew.rk » Štv Apr 08, 2010 8:49 pm

Halooooooooooo podla vás vydrží dačo či po mesiaci ju môžem zahodiť ? akože váza je v pohode aj korunka aj hadice a stred newiem ako dnuka v rúrke ale časti ktoré su na tele tak z vnútra vyzerá to ako meď tak by nemali hrdzavieť len mi treba ešte kúpiť kefku dlhú ......

A tá guma čo tesní vázu s telom podla vás dá sa kúpit ? videl som len pod korunku
andrew.rk
Beginner
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Str Mar 31, 2010 10:09 pm
Bydlisko: LIPTOV

Poslaťod POtkan » Pia Apr 09, 2010 10:15 am

tie gumy sa daju zohnat, ale idealnejsie je ked napises do nejakeho shopu, su to dost specificke zalezitosti

moj nazor je ze dlho nevydri, je to jedna z tych lacnych cin, cize sa k nej tak spravaj ;-)
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod kemci » Pia Apr 09, 2010 12:01 pm

mal som podobnu lacnu cinu, a asi po pol roku az po roku zdola kompletne prehrdzavena a nepouzitelna, hadice budu zabordelovane tak po 2-3 mesiacoch, ak chces malu vodnu investuj aspon do nejakej kvalitnej mye ti maju fakt uzasne male vodne
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Poslaťod andrew.rk » Ned Apr 11, 2010 7:08 pm

to Kemci: je to tvoj názor neberem ti ho ale ked ju pekne čistím po každom použití a suším tak dlhšie vydrží a tie hadice mi nejdu do hlavy papierové ako všetky :x:
andrew.rk
Beginner
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Str Mar 31, 2010 10:09 pm
Bydlisko: LIPTOV

Poslaťod POtkan » Ned Apr 11, 2010 8:40 pm

zatlac na adapter na hadicu, nie velmi silno ;-)
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava


Späť na Môj mijášík

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron