Moja prvá

Vaše vodnice ...

Moderátori: remus, wladas

Moja prvá

Poslaťod Marek-TTN » Ned Júl 11, 2010 8:09 pm

Ahojte.
Dovolte aby som predstavil moju prvu vodnu fajku.
Na tomto fore som tiez novy, hladal som nejake info na nete ako spravne plnit a pripravovat fajku a tak som narazil na toto fajn forum.
S vodnou fajkou som sa vobec po prvy krat dostal do kontaktu celkom nedavno, asi priblizne pred pol rokom. Moj dobry kamarat mi o nej vela basnil a namotaval ma na to, a tak sme to isli raz spolocne skusit do cajovne a v celu sa mi to zapacilo. Predtym som prakticky vobec nefajcil, cigarety absolutne nie, cigaru mozno raz za pol roka.
Moji rodicia bol pred nedavnom na dovolenke v Egypte a moj kamarat sa ma opytal, ci by mu tam nasi nemohli kupit par balikov tabaku. Povedali ze hej. Pocas toho ako boli na dovolenke ma napadlo ze ved ked uz su tam, preco by nemohli kupit jednu fajku aj pre mna. A tak nasi kupili :) A s riadnou zasobou tabaku ako keby som bol stary turek :) teda riadne milo ma tym prekvapili :)
A tak vam preda predstavujem moju vodnu fajocku, je taka trosku mensia ale vcelku ujde. Minule som ju uz s kamaratom prvy krat skusal a celkom sa zadarilo. Iba on hovoril ze bolo mozno malo citit chut tabaku, mne sa to zdalo fajn. Ale tak mozno mal pravdu, som v tomto max zaciatocnik.
No uz teda budem koncit, nech zbytocne vela citania :)

Obrázok
Obrázok
Marek-TTN
Beginner
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned Júl 11, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Nitra

Poslaťod POtkan » Ned Júl 11, 2010 9:27 pm

fajka nevyzera byt z tych kvalitnejsich a uz vonkoncom nie hadica
vrchna cast je opat z tych divnejich, nechyba tam tanierik? vidiet tam nieco malicke, ale vascinou sa na toto poklada prave ten vasci tanierik

nazov topicu by sa hodil lepsi

a pre buducnost pis aj adresu, nech to chlapci tolko nehladaju ked si sa uz priznal
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod wladas » Pon Júl 12, 2010 1:15 am

slauch vizera uplne najhorsie
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Marek-TTN » Pon Júl 12, 2010 10:16 am

no hej, kvalita je dost mizerna,to som zbadal hned ako som ju rozbalil. Ale tak kazdy musi nejako zacat. Vsetko je na nej dost zle vypracovane, od hadice az po tesnenia ale ucelu zatial sluzi dobre.

Adresu coho si mal na mysli?
Marek-TTN
Beginner
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned Júl 11, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Nitra

Poslaťod POtkan » Pon Júl 12, 2010 10:55 am

vid PM a nazov temy zmen, inak pojde do kosa
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Marek-TTN » Pon Júl 12, 2010 2:44 pm

tomu fakt nerozumiem, preco?
Marek-TTN
Beginner
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned Júl 11, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Nitra

Poslaťod POtkan » Pon Júl 12, 2010 4:17 pm

pretoze je onicom? mohol by to nejako identifikovat tvoj nick, nazov pre tvoju fajku, skratka hocico ine ako 'moja nova, moja prva, moja shisha, nova shisha' a podobne nezmysli
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod St0nky » Pia Okt 08, 2010 4:57 pm

tá trubička na hadicu asi moc dlho nevydrží :)
Al - Waha je pre mňa to, čo pre zlatokopa zlato.

When you smoke the herb it reveals you to yourself. Bob Marley
St0nky
Light
 
Príspevky: 83
Registrovaný: Sob Okt 31, 2009 1:37 pm
Bydlisko: BA-Rača


Späť na Môj mijášík

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron