Moj "suvenir" z greckeho ostrova

Vaše vodnice ...

Moderátori: remus, wladas

Moj "suvenir" z greckeho ostrova

Poslaťod cibalko » Ned Sep 05, 2010 2:51 pm

Tak asi pol roka dozadu si brasko kupil vodnu fajocku Nakhla. Ked som to vyskusal, celkom sa mi to zapacilo. No a teraz som bol na dovolenke v Grecku a tam sa mi celkom zapacila tato moja prva vodna fajocka. Po prejdeni par obchodov som trosku vahal, ci to vobec kupit, lebo niektore tam boli dost "odstate" :D Ale tato mi padla hned do oka. Tak som si ju trosku prehliadol, cena bola primerana "ostrovnym" cenam, nakolko na turistoch tam chcu zarobit. Ale vzdy sa da s nimi dohodnut :D (24€). Fajci sa cez nu fajn. Neviem preco, ale cez bratovu Nakhlu sme tabak skoro vzdy prepalili. Nalozene bolo dobre, ale zrejme to bolo tym, ze sme jeden za druhym tahali. On tam ma korunku vortex, a ja mam tu klasicku. Na tej mojej som tabak este ani raz neprepalil. Zatial som mal Soex banan a od brata Al Waha Mint. Maju vynikajucu chut od zaciatku fajcenia, az do dohorenia 33mm uhlika, ktory vydrzi asi hodinku. Tak ja sa z nej tesim, a od Vas ocakavam pochvaly, ci kritiku. Som to na fore novy, takze kazdemu komentu budem len rad ;)

Obrázok
cibalko
Beginner
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Str Sep 01, 2010 9:28 am
Bydlisko: Zilina

Poslaťod wladas » Ned Sep 05, 2010 4:03 pm

myslim ze to neni klasicka korunka ale Mod
mam ju aj ja a je super
fajka inac pekna ale mala a hadica nevizera na tu z tych shitnych aj ked nammor to stale nieje :mrgreen:
moc lacno si ju teda nekupil aj ked musim uznat grecko neni zas lacna krajina
ale neviem si dobre vidim ale telo sa zda byt kvalitnejsie nez bezne aladinky
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod cibalko » Ned Sep 05, 2010 4:13 pm

No ta hadica neni nic extra, ale staci. A s tou kvalitou asi pravdu nemas. Neviem ako kvalitne su aladinky, ale co som cital, tak pisu, ze su nerezove. Tato fajka zvnutra nevyzera ako nerez. Cakam, kedy to zacne hrdzaviet :D Ale zatial som s nou velmi spokojny. A ta korunka Mod - to je aka?
cibalko
Beginner
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Str Sep 01, 2010 9:28 am
Bydlisko: Zilina

Poslaťod BlackBeret » Ned Sep 05, 2010 4:57 pm

Veľmi pekná fajka, ale hadicu by som si určite dokúpil inú, nejakú čo sa k tomu hodí, hlavne dlhšiu :) ale ta fajka,.. naozaj vyzerá dobre :) ;-)
BlackBeret
Beginner
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:10 pm

Poslaťod wladas » Ned Sep 05, 2010 4:59 pm

no vacsina aladiniek je z plechu, proste je to vylisovane a finito
poznat to aj podla lahkej vahy

ta korunka:
http://www.hookah-shisha.com/p-987-mod-hookah-bowl.html
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod cibalko » Ned Sep 05, 2010 6:27 pm

Ano, presne taku istu korunku mam aj ja na tejto fajke. Zatial spokojnost. Rozmyslal som aj nad vortexom, ale s touto korunkou som zatial uplne spokojny. Nic mi na nej neprekaza.
cibalko
Beginner
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Str Sep 01, 2010 9:28 am
Bydlisko: Zilina

Poslaťod Flash » Pon Sep 06, 2010 5:42 am

wladas píše:no vacsina aladiniek je z plechu, proste je to vylisovane a finito
poznat to aj podla lahkej vahy

ta korunka:
http://www.hookah-shisha.com/p-987-mod-hookah-bowl.html


Tak to sa mýliš, aladinky su z nerezu to skor topmarky sú take zvarane na kolene
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod St0nky » Pia Okt 08, 2010 4:06 pm

Presne tak :) ... Aladinky only nerez :) ešte sa mi nestalo že by hrdzavela alebo čo a to ju mám už skoro rok :cha
Al - Waha je pre mňa to, čo pre zlatokopa zlato.

When you smoke the herb it reveals you to yourself. Bob Marley
St0nky
Light
 
Príspevky: 83
Registrovaný: Sob Okt 31, 2009 1:37 pm
Bydlisko: BA-Rača


Späť na Môj mijášík

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron