Môj drobec

Vaše vodnice ...

Moderátori: remus, wladas

Môj drobec

Poslaťod the-GURU-man » Ned Nov 21, 2010 2:21 am

čaute, som tu nový, ale s vodnou fajkou už nažívam pár rokov. prikladám obrázok môjho krpca, pre predstavu o veľkosti som k nej položil DVD, feel free to comment ;-)
Obrázok
the-GURU-man
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob Nov 20, 2010 5:39 am

Poslaťod cibalko » Ned Nov 21, 2010 9:59 am

Velmi pekna :) Aj to telo vyzera zaujimavo. Trosku vyzera, ako keby bola mosadzna. Odkial ju mas? Je to nejaka znacka, alebo si si ju doviezol z nejakej dovolenky?
cibalko
Beginner
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Str Sep 01, 2010 9:28 am
Bydlisko: Zilina

Poslaťod wladas » Ned Nov 21, 2010 11:34 am

ked ju nakladas tak potrebujes rebrik nie ? :mrgreen:
typujem ze urcite je mosadzna
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod the-GURU-man » Ned Nov 21, 2010 2:31 pm

jj, je cela mosadzna, telo sa sklada zo 4 casti, nadrzka na vodu sa musi nasroubovat. inak celkom prakticka na rozne akcie, je nerozbitna. takisto je fajn pristavit si ju ku gaucu, ked pozeram film, na stole mam pripraveny len zalozny uhlik a kliestiky ;-)

doviezol som si ju z vyletu do GB, kupil som ju v Manchestri v jednom malom obchodiku plnom fajok za 40 GBP. majitel vravel, ze je to rucna vyroba z Indie, ale neviem, co je na tom pravdy. rucnu vyrobu mu verim, ornamenty a vsetko su zaujimave, indiu uz menej :-D

celkovo som s nou spokojny, ale asi kupim funnel alebo vortex. treba cez nu trochu silnejsie tahat, ako z tych malych prditok. mam podozrenie, ze uplne netesni - asi su nejake malicke spary niekde v tych spojoch v tele.

zvycajne si do nej nakladam Al Fakher, pripadne kombinujem s Nakhla, Al Ajamy a cistym ciernym tabakom. nahrejem si tri uhliky, dva hned polozim na kraje a po cca 40 minutach (niekedy dlhsie) si prilozim aj treti. fajka mi bezne vydrzi hodinku az hodinku a pol, to zavisi od kvality pouzitych tabakov. a mam pocit, ze v poslednej dobe sa uhliky ccobrico nejak skurvili, zda sa mi, ze horia slabsie a kratsie a hlavne sa drobia a maju taku podivnu aromu. ale mozno len trpim stihomamom :-D
the-GURU-man
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob Nov 20, 2010 5:39 am

Poslaťod wladas » Ned Nov 21, 2010 2:39 pm

keby si tam mal netesnosti tak by si praveze velmi lahko tahal
to ze tahas tazsie je tym, ze davas vela vody
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod the-GURU-man » Ned Nov 21, 2010 3:05 pm

to sotva, nadrzka ma vyse dva litre, ja tam davam pol litra, to len tak spliecha pri spodku a niekedy sa stane, ze ak fajku trochu naklonim, tak tycka ani neni vo vode :-D
asi to bude kotlikom a tabakmi ake pouzivam. skusim si zohnat vortex, hadam sa to spravi. zvycajne bafam dost melasove tabaky, takze asi upchavaju dierky.
the-GURU-man
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob Nov 20, 2010 5:39 am

Poslaťod Flash » Ned Nov 21, 2010 5:45 pm

Pekna faja ;-) Inak poznam ta s ps3zone, ale mam tam iny nick. Odkial zhanas al fakhery?
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod Maki » Ned Nov 21, 2010 6:16 pm

faja hezka, mosadz je ten spravny material na vodaro - dalsiu ked budem kupovat tak jednoznacne mosadznu zasa... myslim,ze mozes byt spokojny
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod cibalko » Ned Nov 21, 2010 6:33 pm

Yop, mosadz je fajn :) To si kupil za celkom dobru cenu nato, ze je to mosadzna. Co sa tyka toho, ze tazko taha, vyskusaj pred fajcenim potiahnut este ked tam nemas kotlik. Moze to byt aj v tom, ze mas zle napichane dierky v alobale, pripadne utlaceny tabak, cez ktory ti nemoze dobre prudit vzduch. Iny dovod nevidim, ked vravis, ze tam mas malo vody. Malo by sa tahat celkom lahko, ked nemas vela vody. Pripadne skus potiahnut este cez samotnu hadicu, ci v nej nemas nejaky bordel ;) Co sa tyka kotlika, ja mam vortexa, a nemozem sa stazovat. Ked mas fajne vlhky tabak, melasa ti nepretecie ako cez klasicku korunku, cize ten tabak ti vydrzi aj o nieco dlhsie.
cibalko
Beginner
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Str Sep 01, 2010 9:28 am
Bydlisko: Zilina

Poslaťod the-GURU-man » Ned Nov 21, 2010 11:08 pm

to Flash: kupujem v CR. studujem tu a predavaju ich po 6€/krabicka v lokalnej cajovni ;-)

to Maki: diki, vsak ja sa nestazujem :-)

to cibalko: nie, vsetko je v poriadku. fajka sa len trochu tazsie taha, ako tie krpate. len niekedy, asi ked tabak upcha dierky, tak je to tazsie.
predsa len, ten dym prejde cca 3 metre, kym sa dostane do ust, takze je to podla mna celkom pochopitelne.
the-GURU-man
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob Nov 20, 2010 5:39 am

Poslaťod the-GURU-man » Pon Nov 22, 2010 1:20 am

okay chalani. dal som tam trosicku menej vody, tabak al fakher honey a nakhla vanilla v pomere 1:3 a ide to nadherne.

inak, okolo vianoc mam velmi rad kombinaciu nakhla pomaranc a do toho nastruham trosicku skorice. vysledok volam vianocny punc a je to velmi zaujimave ;-)

a Flash: jasne, tvoj avatar si pamatam z ps3zone, ale nespominam si na nick. najdi si ma na PSN, aj tam mam rovnaky nick.
the-GURU-man
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob Nov 20, 2010 5:39 am

Poslaťod Flash » Pon Nov 22, 2010 4:59 pm

Ok pridam si ta potom.. Som si myslel ze si v cesku ked mas fakhery lebo u nas ich priam nie je mozne zohnat :s:
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod wladas » Pon Nov 22, 2010 5:02 pm

@Flash

bez toho "priam" .-)
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Flash » Pon Nov 22, 2010 5:04 pm

No hej wladas mas pravdu, bohuzial :-/
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod Merco » Pon Nov 22, 2010 7:30 pm

už sa teším ako vyrastiem a budem mat obchodík s tabačikmi a VF v Piešťanoch alebo Hlohovci :)) a bude tam všetko Romman,Starbuzz,Al Fakher a td :D

a k téme ...krásna vodnica :) to tie kokosáky svietia na fialovo?:O
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Ďalší

Späť na Môj mijášík

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron