moj novy plamen zivota

Vaše vodnice ...

Moderátori: remus, wladas

moj novy plamen zivota

Poslaťod dudino » Ned Máj 15, 2011 3:25 pm

ahojte vsetci som tu novy a rad by som sa podelil o moj darcek k mojim 17stim narodeninam od najlepsich kamaratov na svete ;) Ide o malu fajku jednovyvodovu dodanu s kefkou a samozrejme kliestami :) tabak som si dokupoval sam Plum od Sindbadu prvy krat som o nom pocul a viac menej ma sklamal asi to bude aj tym ze povod je nemecko :D samozrejme ze uz sa planuje nakup noveho tabaku a to Al waha kedze podla vas je to jednotka na trhu ;) taktiez co sa tyka vodnej velmi ma potesil dizajn a dymovost vzhladom na to aky je to vlastne drobec myslel som si ze neprekona sestrinu ktora je z Egypta a ma asi pol metra :D ale opak bol pravdou silna je dostatocna az na ten nestastny tabal co po 15min straca chut a citit iba cisty tabak :) Aj ked bohvie ci to nie je mojou vinou kedze este nemam ten spravny grif v rukach ale snazim sa poucit :) nejake navrhy? moj by bol asi lepsi alobal a hlavne tabak kedze kvlaita alobalu = Tesco a tabak mi tiez pride TESCOvy :D :D ale hlavne to bude tym ze je skoro suchy ziadna melasa a sacok tiez nie je 100 percentne vzduchotesny :) co sa tyka kotla je dost drobny neviem posudit ale ked som dal sestrin tak tam trosku plaval a obaval som sa ze netsni tak ako by mal :) Pripadne otazok hlavne napadov ako si zlepsit dymenie prosim piste :) Co sa tyka veku... ehm... kazdy nejak zacinal ale nefajcim cigarety co je o dost vacsie plus a hlavne rodicia uz vedia co fajcim (tabak of course) ale hlavne vedia ze nie som debil aby som sedel od rana do vecra len pri vodnej aj ked niekedy by nebolo na skodu :)

Obrázok
dudino
Beginner
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Sob Máj 14, 2011 9:29 pm

Poslaťod remus » Ned Máj 15, 2011 5:25 pm

V prvom rade, vitaj na fóre :)

Fajka pekná. Skús poštudovať fórum :
o nakladaní a o všetkom tú nájdeš hafo informácií.
Ak to zo začiatku nepôjde nič si z toho nerob.
Ja som takmer rok získaval grif aby som si vedel pripraviť vodnú akú chcem. Teraz už viac menej viem akého tabaku kolko treba dať, pri akej korunke a akých uhlíkoch..

Všetko príde časom :)

Ešte čo sa tabaku týka. Vyskúšaj Al Fakher. Podla mňa je ešte lepší ako AlWaha. Niekedy je problém sa k nemu dostať. Odporúčam ale eshopy, napríklad český salec.eu kde si určite vyberieš. A to čakanie na tabak sa ti určite vyplatí.
Taktiež môžeš pozrieť slovenské obchody : www.. a taktiež www..
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Mardy » Ned Máj 15, 2011 5:35 pm

Taktiez ta vitam na fore :smOke:

Prajem vela zdaru s vodnou a hlavne trpezlivost ;) Nikto hned nenalozil perfektnu vodnu, takze treba len skusat, citat navody a skusenosti, na fore je ich vela ;)

Z tabakov odporucam Al Fakher, na SR prakticky nemozne zohnat, ale v CR sa da celkom v pohode zohnat takze ak to nemas daleko, mozes si zajst po nejaky.

Z toho, co sa da na slovensku v pohode zohnat je best urcite elemets a al waha.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod dudino » Ned Máj 15, 2011 5:45 pm

dakujem obom chcel som sa spytat akurat pozeram sultana sk chcel som sa spytat ci ta cena je aj s tym tabakom v sacku? :) vdaka nikde to tam nevidim a je to dobre ze nemusim objednavat z madarska :_) popozeram uz 3 dni pozeram co sa len hybe :z:
Naposledy upravil dudino dňa Ned Máj 15, 2011 6:11 pm, celkovo upravené 1
dudino
Beginner
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Sob Máj 14, 2011 9:29 pm

Poslaťod Merco » Ned Máj 15, 2011 6:08 pm

Áno máš tam na výber ready ( premytý ) a extra dry ( treba premývať ale to je v inej téme ) 20gramov neboj sa.
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod dudino » Ned Máj 15, 2011 7:48 pm

Merco píše:Áno máš tam na výber ready ( premytý ) a extra dry ( treba premývať ale to je v inej téme ) 20gramov neboj sa.


tak kompletne rozhodnuty cena ma presvedcila taktiez recenzie takze idem do toho len este chut vybrat... Chcel som sa spytat ci mam na svojo krpca taktiez dokupit Vortex v com su jeho vyhody a hlavne sa bojim ci bude pasovat :_) ale za kvalitku vsetko a zevraj hento je nieco ako jezis pre krestana :)
dudino
Beginner
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Sob Máj 14, 2011 9:29 pm

Poslaťod remus » Ned Máj 15, 2011 8:33 pm

Vortex, určite..
Kamarát má 7,5 centimetrovú korunku. Vždy to nabúcha tabakom do puknutia. Ja do vortexu naložím tretinové množstvo a vydrží mi to 2 krát dlhšie minimálne..
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Merco » Ned Máj 15, 2011 8:51 pm

Vortex ber ani neváhaj oproti mod bowlu 100x lepšia ;-) A príchuť neviem podla toho aké máš rád,ak sladké tak strawberry cream,ak kyselkavejšie tak blue breeze alebo sweet cherry mi dosť chutili :-)
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod Mardy » Pon Máj 16, 2011 10:39 am

Dragonfruit mix je tiez fajna prichut ;)
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod dudino » Pon Máj 16, 2011 2:44 pm

Mardy píše:Dragonfruit mix je tiez fajna prichut ;)


fuu takze som teraz mimo neviem co vybrat mam chut na tu blue breeze, aj ten dragon nevyzera zle a taktiez watermeloon ma laka :) A teraz ma najviac skor trapi ako to objednam kedze mi je 17 a nemal by som falsovat doklady takze sa mozem asi s elements rozlucit :(
dudino
Beginner
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Sob Máj 14, 2011 9:29 pm

Poslaťod Maestrik » Pon Máj 16, 2011 2:51 pm

Objednaj na rodičov, kamarátov, možností je veľa..
Maestrik
Beginner
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Pon Feb 21, 2011 7:20 pm

Poslaťod Mardy » Pon Máj 16, 2011 2:55 pm

Zalezi na tom, co preferujes, ci sladke aloby kysle chute ako tu pisal merco. A samozrejme na tom, kolko ich chces kupovat.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Merco » Pon Máj 16, 2011 4:22 pm

Inak ty kks ma štve že na sultane sa nedá kúpiť samostatný tabak ,len pre velkoobchodníkov :-/
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod remus » Pon Máj 16, 2011 9:41 pm

Mám pocit, že na sultane nakupujú tie kompletky. A ako si si všimol, predávajú melasy samostatne, takže možnože to rozdelujú..
Ale nevidím dôvod, načo by sa to predávalo samostatne.
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod serverka » Pon Máj 16, 2011 10:11 pm

merco presne to je na tom ten vtip, ze oni tabak doslovne nepredavaju ;-)
ale to je tusim uz dost brutal odbocenie od tejto temy
serverka
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Uto Jan 27, 2009 3:26 pm
Bydlisko: mam

Ďalší

Späť na Môj mijášík

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron