moja prvá vodna fajka ...

Vaše vodnice ...

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod zany » Str Apr 22, 2009 4:31 pm

ako sa da spravit ten medzikruzok ?
zany
Beginner
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Str Mar 25, 2009 3:12 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Mardy » Str Apr 22, 2009 4:55 pm

Akurat ze ten "kruzok" u mna dajak nefunguje alebo co, ale ked dam dajaky kruzok(skusal som si vyrobit aj od klucov ako tu uz niekto spominal), a stale bol dym slaby... Hodte dajaky navod na ten kruzok lebo som asi uplna lama :lol:
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod garant » Str Apr 22, 2009 4:59 pm

ten kruzok musi byt velkyy pdola uhlikov klasicke hereju menej ako zo sv vojtecha ten kruzok msi byt pri normanych uhloch daaki pol centimetrovy a pri sv vojtechovy daaki centymertovy to usulas z alobalu
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod zany » Str Apr 22, 2009 5:56 pm

ale skus tu hodit navod ako ho vyrobit....
zany
Beginner
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Str Mar 25, 2009 3:12 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod garant » Str Apr 22, 2009 7:13 pm

us tu dade bol ale nie najlepsi nemam navod ale to neni problem ja hodim fotku zajtra:D
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Predchádzajúci

Späť na Môj mijášík

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron