moja prvá vodna fajka ...

Vaše vodnice ...

Moderátori: remus, wladas

moja prvá vodna fajka ...

Poslaťod zany » Uto Apr 21, 2009 6:58 pm

................
Obrázok
Obrázok
bal som ze sa mi nepodari na prvykrat "nabit kotel" tak aby to dymilo aspon 15 min... ale nakoniec sa mi podarilo nalozit tak ze bol husty dym pocas celeho fajcenia - cca 40 min. :x:
zany
Beginner
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Str Mar 25, 2009 3:12 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod macqqo » Uto Apr 21, 2009 7:30 pm

to je aladin fatota ne??? :S
macqqo
Beginner
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Ned Mar 29, 2009 6:22 pm

Poslaťod garant » Uto Apr 21, 2009 7:41 pm

ked vies teoriu nakladania tak nemas problem dobre nalozit
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod zany » Uto Apr 21, 2009 8:11 pm

jj je to fatota.)... tak ten system nakladania si budem musiet este precvicit lebo teraz nam to dymilo ale bol riedky a nebolo ho vela... asi to bude tym ze sme ho dali malo a nalozili sme to len tak na rychlo :)
zajtra sa tomu musim povenovat viac :x:
zany
Beginner
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Str Mar 25, 2009 3:12 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod garant » Uto Apr 21, 2009 8:27 pm

no venuj sa tomu co najdksie potom je dobry vysledok vzdy skoro :r
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Mardy » Uto Apr 21, 2009 8:32 pm

Nakladat by som sa mal asi aj ja dajak naucit, lebo malokedy mi vyjde husty a chutny dym... :( Obvykle mi vyjde bud slabsi alebo skriabe tak nvm co robim zle mno...
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod zany » Uto Apr 21, 2009 8:42 pm

nieje ta korunka pri fatote trochu plitka ? alebo tak to ma byt ?
zany
Beginner
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Str Mar 25, 2009 3:12 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod garant » Uto Apr 21, 2009 8:49 pm

Mardy píše:Nakladat by som sa mal asi aj ja dajak naucit, lebo malokedy mi vyjde husty a chutny dym... :( Obvykle mi vyjde bud slabsi alebo skriabe tak nvm co robim zle mno...

aky velky mas kotol lebo podla mna su 2 sposoby ako pri malom kotle a ako pri velkom kotle povec aky mas kotol velky a skusim ti poradit
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod zany » Uto Apr 21, 2009 9:01 pm

takze :
Obrázok
.................................

Obrázok
zany
Beginner
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Str Mar 25, 2009 3:12 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod garant » Uto Apr 21, 2009 9:06 pm

teba som sa to nepital ale budis a tebe by som nevdel poradit stakym druhom kotla som sa este nestretol
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod zany » Uto Apr 21, 2009 9:08 pm

ved je to klasicky kotol dodavany k fatote nie?
trosku som prehliadol tu citaciu :mrgreen:
zany
Beginner
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Str Mar 25, 2009 3:12 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod garant » Uto Apr 21, 2009 9:13 pm

tak ja mam skusenost akurat z aladinkou smejdom z grecka a homemade ten od aladinky ej brutal velky od toho smejdu je taky malicky nahovno podla mna a moj homemade taky inyy:P:D
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod NefroniK » Uto Apr 21, 2009 10:48 pm

Ja mam akysi turecky, ci libanonsky styl, ze sa mi kotol nenasuva, ale zasuva. Chcel by som si casom kupit vacsi, ale vacsi zasuvaci som zatial nikde nevidel :( Celkovo zasuvacie nie, a nie to este velky :(
NefroniK
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Uto Apr 14, 2009 8:51 pm
Bydlisko: Praha - Košice

Poslaťod Mardy » Str Apr 22, 2009 3:47 pm

Mam taky stredny...
Obrázok
Obrázok
Obrázok
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod garant » Str Apr 22, 2009 4:26 pm

no obrazok skresluje ale proste ak mas taky z mensich kotlov tak ho dja plny a pouzi ten medzikruzok ale ak je velikansky tak ho daj len do polky a kruzok ti netreba a kedze ty mas strednyy tak neviem nedavaj ho as taky plny a daaky ussi ten kruzok ale ked ho das plny bude asi dlksie horiet no poskusaj rozne kombinacie ale kruok je ppci vec ja by som bestoho vodnu ani nenalozil
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Ďalší

Späť na Môj mijášík

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron