Uhliky

Všetko o rozpalovaní RZU

Moderátori: garant, remus, wladas

Uhliky

Poslaťod Sunrise Madden » Str Aug 26, 2009 10:00 pm

Mam taku skusenost ze uhlik ide vtedy dobre a aj dym je vtedy dobry a husti ked sa casto meni do jendej malej fajky aj 3x menit uhlikk vzdy rozpaleny...co na to vravitte haaaaaaaa? :g
Sunrise Madden
Beginner
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Sob Júl 11, 2009 10:01 pm

Poslaťod garant » Str Aug 26, 2009 10:13 pm

je to pravda podla mna aj ked som to neskusal ale kto by vecne uhliky zapaloval a setko okolo toho? by sa mi nechcelo
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Maki » Str Aug 26, 2009 11:35 pm

ano, je to fajn - ale radsej na to plesnem rozzeraveny kokosak co ma vacsiu vyhrevnost a vydrz a tabak mi pekne prehori...

pri rychlozapalnych ked davas stale nove hrozi ze okrem horsej chuti, ked ti tabak uz prehori tak bude proste hnusna chut (pokial sa ti nechce davat dole alobal a babrat sa s tym - to uz rovno nalozit novu...)

imho blbost
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod robci465365 » Štv Aug 27, 2009 7:16 am

Ako som už niekde písal-1 RZU je na jednu sishu, pokiaľ je nejaká párty a ľudí fajčí 10, sfajčia to rýchlejšie vtedy dám 2 kotle počas horenia jedného RUZ.
Toto sú moje RZU-z kresťasnkého obchodu ale i z profi shopu na fajky a všetkého k tomu.
No mal som i taký, ktorého sýra prehorela a uhlík nič, rozpálili sme ho trošku triskovým zapalovačom, hodili na fajku ale ten smrad, bordel, nechuť bola strašná, zlý popol no proste katastrofa, také uhlíky nechcem v živote vidieť :r
robci465365
Light Star
 
Príspevky: 139
Registrovaný: Sob Okt 25, 2008 10:08 am
Bydlisko: Zvolen Západ Tepličky


Späť na Rychlozápalné uhlíky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron