Uhlíky Instant lite 33mm

Všetko o rozpalovaní RZU

Moderátori: garant, remus, wladas

Uhlíky Instant lite 33mm

Poslaťod martinpn » Pon Feb 18, 2008 11:43 am

Nedoporučujem pou?íva?
dos? dymia zo začiatku fajčenia kazia chu?
a rýchlo sa rozpadajú

Obrázok[/img]
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

instant lite

Poslaťod foreiner » Ned Apr 06, 2008 9:08 pm

Poradim ti Cavo pouzi hlavu nez nieco kritizujes, zober uhlik do kliesti zapal ho a bud ho podrz chvilu von oknom alebo ho poloz do popolnika priprav fajku a potom ho daj na nu ked vyhori sira z uhlika ved je samorozpalovaci. Potom sa to da bez problemov fajcit. OK ? :x:
foreiner
Beginner
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Ned Apr 06, 2008 8:57 pm

Re: instant lite

Poslaťod martinpn » Ned Apr 06, 2008 9:27 pm

foreiner píše:Poradim ti Cavo pouzi hlavu nez nieco kritizujes, zober uhlik do kliesti zapal ho a bud ho podrz chvilu von oknom alebo ho poloz do popolnika priprav fajku a potom ho daj na nu ked vyhori sira z uhlika ved je samorozpalovaci. Potom sa to da bez problemov fajcit. OK ? :x:


kazdy uhlik dymy to je jasne ale toto kadi jak hovado pri fajčení citis chut uhlika co uplne preraza chut tabaku nedoporucujem je to humus fajcenie a ked fajcis tak sa ti rozpadava cize sa droby na mensie menej vydrzi a je zneho mega bordel ja pouzivam teraz 40 a stych mam menej popola a dymu ako som mal stychto

tak to je vsetko asi v skratke kazde RZU su ine niektore su fajn ale toto je humus
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Re: instant lite

Poslaťod julianocka » Pon Apr 14, 2008 9:06 pm

martinpn píše:
foreiner píše:Poradim ti Cavo pouzi hlavu nez nieco kritizujes, zober uhlik do kliesti zapal ho a bud ho podrz chvilu von oknom alebo ho poloz do popolnika priprav fajku a potom ho daj na nu ked vyhori sira z uhlika ved je samorozpalovaci. Potom sa to da bez problemov fajcit. OK ? :x:


kazdy uhlik dymy to je jasne ale toto kadi jak hovado pri fajčení citis chut uhlika co uplne preraza chut tabaku nedoporucujem je to humus fajcenie a ked fajcis tak sa ti rozpadava cize sa droby na mensie menej vydrzi a je zneho mega bordel ja pouzivam teraz 40 a stych mam menej popola a dymu ako som mal stychto

tak to je vsetko asi v skratke kazde RZU su ine niektore su fajn ale toto je humus



v tomto musim dat zapravdu "martinovipn",z vlastnej skusenosti viem ze to je naozaj humus,dokonca mi z neho raz prislo zle! :vodna:
julianocka
Beginner
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 11:47 am
Bydlisko: Stara Lesna S lovensko

Poslaťod tomo-boss » Str Apr 16, 2008 5:49 pm

mne tieto paradne uhliky dokoca strielali, este stale sedim na prepalenom caluneni na stolicke :-/ normalne pukol a rozletel sa na tri kusy
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod djmiki » Sob Máj 17, 2008 2:02 pm

ako vidim, nebudem to mat az tak lahke v egypte, toto by som naozaj nechcel kupit, a tam maju vacsinou len taketzo nieco, v cervenom obale...
djmiki
Beginner
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Štv Máj 15, 2008 4:01 pm
Bydlisko: Nitra


Späť na Rychlozápalné uhlíky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron