Rôzne druhy RZU ?

Všetko o rozpalovaní RZU

Moderátori: garant, remus, wladas

Rôzne druhy RZU ?

Poslaťod remus » Pon Dec 22, 2008 2:55 pm

Nie teraz sa nechystám písať o primere uhlíkov.Moja otázka smeruje k ich rozpaľovaniu.

Na jednej akci, kde som so spolužiakom pripravoval vodnicu sme mali RZU. Tak vždy to hodil do tarbušu ( uhlík bol väčší ako vrchný otvor tarbušu ) tam sme to odspodu asi 3 sekundy nahrievali zapalovačom normálnym a začalo to iskriť jak besné. Po pol minútke doiskrili a išlo sa huliť.

Došiel som domov, kúpil v smokeshope RZU 35 na priemer alebo 30, to je nepodstatné. Skúšal som ich zapáliť aj normál zapalovačom aj shisha burnerom. Niežeby nehoreli. Práveže idú. Ale pri rozpaľovaní vôbec neiskra - to znamená že z nich neprskajú iskričky. To len podpálim a na povrchu sa sem tam objaví iskrička. Neodletujú. Normálne akoby chodia po povrchu iskry ale nikdy neodletia. Sú tieto uhle v poriadku ? Nie že to fajčím cez nejaké lisované h...o poliate benzínom.
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod martinpn » Pon Dec 22, 2008 3:22 pm

to zalezi ake mas RZU ja soms a stym tiez stretol nietkore sa dokonca rozpadaju uhliky z nej odstreluju ine len iskria a strasne dymina niektore trosku dymia a neiskria skoro vobec zalezi od vyrobcu
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany


Späť na Rychlozápalné uhlíky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron