Prepadak z pomedzi uhlikov

Všetko o rozpalovaní RZU

Moderátori: garant, remus, wladas

Prepadak z pomedzi uhlikov

Poslaťod HULK » Sob Mar 14, 2009 9:09 am

vcera sme fajcili a dosli sme na to ze nove uhliky co mame su fakt hnusna vec najprv zmrvili celu chut tabaku alebo ked sa zapalia pekne smrdia.. potom nas vsetkych bolela hlava jak svina.. su to tie LONG BURNING CHAROCLE... mozem poslat potom aj obrazok.. stalo sa aj vam nieco take?.. ake su pre vas najhosrie uhliky?
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Lopuch113 » Sob Mar 14, 2009 12:40 pm

kludne obrazok mozes poslat ale potom zakladna vec ked rozpalis uhlik tak ho nechaj mimo fajky nech sa rotiahne nie ho hodit na faju a tahat to je potom jasne ze sa zasere vsetko ked tahas bordel ktory je v uhliku nato aby sa rozpalil
Obrázok
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Poslaťod Aidam » Ned Dec 20, 2009 11:15 am

Ja som mal tieto uhliky a nemal som s nimi problem.Akurat pre tych ktory maju vacsie korunky ich nedoporucujem lebo maju velmi slabu vyhrevnost.Inak su v pohode
Aidam
Beginner
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Sob Dec 19, 2009 9:57 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Ficki » Ned Dec 20, 2009 10:20 pm

Podla mna bol uplny shit "Wild Fire", ci ako sa to volali (taky zlto-cierny obal, nemecka vyroba myslim).. Tiez tam bolo napisane "long burning" a pritom po 5-tich praskoch to dymilo, ako keby som fajcil uz 3/4 hodinu.. Nikdy viac..
Ficki
Light
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Štv Júl 23, 2009 11:35 am

Poslaťod HULK » Ned Jan 17, 2010 10:25 pm

a este neodporucam burning fire.. poviem vam neviem co tie uhliky uvolnuju ale kolko krat sme s nim fajcili bolo nam strasne chu..ovo
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Re: Prepadak z pomedzi uhlikov

Poslaťod fajočka » Pia Jan 22, 2010 9:11 pm

HULK píše:vcera sme fajcili a dosli sme na to ze nove uhliky co mame su fakt hnusna vec najprv zmrvili celu chut tabaku alebo ked sa zapalia pekne smrdia.. potom nas vsetkych bolela hlava jak svina.. su to tie LONG BURNING CHAROCLE... mozem poslat potom aj obrazok.. stalo sa aj vam nieco take?.. ake su pre vas najhosrie uhliky?
aj ja som sa snimi stretol ako nebol žiaden problém len vydrži žhavé tak max 20 minut a je znich xxx popolu..
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod shady57 » Pia Feb 11, 2011 2:51 pm

Ficki píše:Podla mna bol uplny shit "Wild Fire", ci ako sa to volali (taky zlto-cierny obal, nemecka vyroba myslim).. Tiez tam bolo napisane "long burning" a pritom po 5-tich praskoch to dymilo, ako keby som fajcil uz 3/4 hodinu.. Nikdy viac..


to mas pravdu ze shit... ale nie v vyhrevnosti (dym bol taky priemer, ale ked som ho isiel rozpalit som si vsimol ze tam je nitka :s: normalna biela nitka :cha nechapal som :o
shady57
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Str Nov 17, 2010 7:41 pm


Späť na Rychlozápalné uhlíky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron