Najlepsie uhlíky

Všetko o rozpalovaní RZU

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod Pigsy5 » Pon Sep 08, 2008 9:20 am

Je to v takej uličke oproti Tescu na Kamennom nám., tam ich majú :-)
Pigsy5
Beginner
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Štv Aug 07, 2008 10:29 pm

Poslaťod ladislav37 » Str Sep 10, 2008 3:53 pm

Zo spolku Sv. Vojtecha som este nemal uhliky, ale ja pouziva Instant LITE XL, 40mm, presne tie, ktore su tu ako prve, samozapalne a su super. Teraz ked som bol v cechach tak som si nakupil miernu zasobu..., maju tam balicek za 40 KC coz je lacnejsie ako tu v KE...
ladislav37
Beginner
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 1:03 pm
Bydlisko: KE

-

Poslaťod Elitka » Str Okt 08, 2008 9:14 pm

ja si myslim ze su najlesie WILD FIRE :-) klasika adaju sa zohnat vsade..!
Elitka
Beginner
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Okt 07, 2008 8:10 pm

Poslaťod Peter » Pia Nov 07, 2008 10:46 pm

ShishaQUEEN píše:veru, spolok sv.Vojtecha RULEZZZ :m lepsie uhle som nezazila, a rozpalia sa ultra rychlo a vydrzia dlho predlho

na vychode je to raj... musim aj v BA najst podobny spolok :L
Tie RZU ale tie klasicke su strasne sracky, strasne dlho sa to rozpaluje, kratko to vydrzi, stale z toho treba cistit kopu popolu, proste tie klasicke nekupujte
Peter
Light Star
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 2:05 pm
Bydlisko: Ko?ice

Poslaťod foogle » Pia Nov 07, 2008 10:56 pm

Peter píše:
ShishaQUEEN píše:veru, spolok sv.Vojtecha RULEZZZ :m lepsie uhle som nezazila, a rozpalia sa ultra rychlo a vydrzia dlho predlho

na vychode je to raj... musim aj v BA najst podobny spolok :L
Tie RZU ale tie klasicke su strasne sracky, strasne dlho sa to rozpaluje, kratko to vydrzi, stale z toho treba cistit kopu popolu, proste tie klasicke nekupujte


to akože pôjdem do toho spolku... a vypýtam si od tety "uhlíky do vodnej fajky"? :cha
foogle
Light
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Okt 23, 2008 2:00 am
Bydlisko: Bratislava\Štúrovo, SR

Poslaťod Peter » Sob Nov 08, 2008 11:17 am

foogle píše:
Peter píše:
ShishaQUEEN píše:veru, spolok sv.Vojtecha RULEZZZ :m lepsie uhle som nezazila, a rozpalia sa ultra rychlo a vydrzia dlho predlho

na vychode je to raj... musim aj v BA najst podobny spolok :L
Tie RZU ale tie klasicke su strasne sracky, strasne dlho sa to rozpaluje, kratko to vydrzi, stale z toho treba cistit kopu popolu, proste tie klasicke nekupujte


to akože pôjdem do toho spolku... a vypýtam si od tety "uhlíky do vodnej fajky"? :cha
alebo do kadidla
Peter
Light Star
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 2:05 pm
Bydlisko: Ko?ice

Poslaťod foogle » Sob Nov 08, 2008 6:39 pm

Peter píše:
foogle píše:
Peter píše:
ShishaQUEEN píše:veru, spolok sv.Vojtecha RULEZZZ :m lepsie uhle som nezazila, a rozpalia sa ultra rychlo a vydrzia dlho predlho

na vychode je to raj... musim aj v BA najst podobny spolok :L
Tie RZU ale tie klasicke su strasne sracky, strasne dlho sa to rozpaluje, kratko to vydrzi, stale z toho treba cistit kopu popolu, proste tie klasicke nekupujte


to akože pôjdem do toho spolku... a vypýtam si od tety "uhlíky do vodnej fajky"? :cha
alebo do kadidla


v pondelok tam zavítam
foogle
Light
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Okt 23, 2008 2:00 am
Bydlisko: Bratislava\Štúrovo, SR

Poslaťod p0casie » Sob Nov 08, 2008 9:02 pm

Dobry den. Jedny samozapalovacie uhliky vas poprosim. Ano, nech sa paci 52. Dakujem. Dovidenia :S
p0casie
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 11:43 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod Kamui » Pon Nov 17, 2008 3:16 pm

http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... cts_id=141

pocujte mal uz nekto tieto uhliky bo ich chcem kupit a nevem ake su viete kto poradit alebo nejake v pohode ktore su ozaj dobre a pak nechcem priemer 33 to je male pre mna chcem kolo 40 a vyssie
Kamui
Light
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 2:15 pm
Bydlisko: Kysucke Nove Mesto

Poslaťod foogle » Sob Nov 22, 2008 11:32 pm

Kamui píše:http://vodne-fajky.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=7_23&products_id=141

pocujte mal uz nekto tieto uhliky bo ich chcem kupit a nevem ake su viete kto poradit alebo nejake v pohode ktore su ozaj dobre a pak nechcem priemer 33 to je male pre mna chcem kolo 40 a vyssie


ahoj, tie uhlíky som mával, boli v pohode. len dosť rýchlo začnú naberať vlkosť a rozpadávať sa. Stačí dobre uskladniť (nie na balkone, ako som urobil ja) Ale inak dobre poslúžili :lol: ) Moja chyba.
foogle
Light
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Okt 23, 2008 2:00 am
Bydlisko: Bratislava\Štúrovo, SR

Poslaťod The Devil » Ned Nov 30, 2008 11:39 pm

Spolok sv. Vojtecha, už vidím ako nejaká mníška, alebo silno veriaca babička si hľadá na internete modlitebné knižky a natrafí na stránku o vodných fajkách. :lol:
(nič v zlom ;-) )
The Devil
Light Professional
 
Príspevky: 151
Registrovaný: Štv Apr 17, 2008 6:59 am
Bydlisko: Kosice

Poslaťod tomo-boss » Pon Dec 01, 2008 10:36 am

Kamui píše:http://vodne-fajky.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=7_23&products_id=141

pocujte mal uz nekto tieto uhliky bo ich chcem kupit a nevem ake su viete kto poradit alebo nejake v pohode ktore su ozaj dobre a pak nechcem priemer 33 to je male pre mna chcem kolo 40 a vyssie


su to velmi dobre uhliky. horia 1,5-2 hodiny
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod ceero » Uto Dec 02, 2008 11:52 pm

ak chcete kupovat uhliky u tych fanatikov tak im radsej povedzte ze s tym planujete hulit.
ja som ich tam bol minule kupovat a zenska sa ma automaticky spytala ze ci do vodnej a ze to je v pohode ze to kupuju vsetcia :mrgreen: povedala mi ze si treba pytal specialne na toto u nich lebo vecina tych co pouzivaju v kostole obsahuje dake sracky s ktorymi to najlepsie co mozte spravit je inhalovat ich. kazdopdane nemozem sa stazovat, vysli ma cca 45 korun 10x 45mm, zapalia sa za 15 sekund a vydrzia cca 80 minut co ked si porovnam s tymi co sa kupuju po trafikach, tusim nejake 30mm za vyjdu za 10 kusov dobrych 70 korun a vydrzia asi polhodinu je perfektna kupa
ceero
Light Professional
 
Príspevky: 192
Registrovaný: Str Júl 23, 2008 7:13 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod debo3000 » Uto Dec 09, 2008 11:05 pm

foogle píše:
Peter píše:
foogle píše:
Peter píše:
ShishaQUEEN píše:veru, spolok sv.Vojtecha RULEZZZ :m lepsie uhle som nezazila, a rozpalia sa ultra rychlo a vydrzia dlho predlho

na vychode je to raj... musim aj v BA najst podobny spolok :L
Tie RZU ale tie klasicke su strasne sracky, strasne dlho sa to rozpaluje, kratko to vydrzi, stale z toho treba cistit kopu popolu, proste tie klasicke nekupujte


to akože pôjdem do toho spolku... a vypýtam si od tety "uhlíky do vodnej fajky"? :cha
alebo do kadidla


v pondelok tam zavítam


v ba su min 2 obchody sv. vojtecha v starom meste ale v jednom uz kvoli nam chcu povolenie od knaza a v druhom musime hovorit ze ich pouzivame na historickom serme. Budem asi nuteny naist nejaky dalsi obchod v okoli :( Neviete nekdo o nejakych dalsich v ba?
debo3000
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto Dec 09, 2008 10:57 pm
Bydlisko: ba

Poslaťod niplledance » Ned Dec 14, 2008 3:44 pm

Site admin píše:neviem ci najlepsie ale najlacnejsie a podla mna su super

40 tieto kupujem po 44,50sk
Obrázok
30 mozno mensie WILD FIRE kupujem po 33,50sk

fuha tak ta cena sa hodi nevies ci by si ta dakde v ke a okolie dalo zohnat? abo hocikto ak viete poradte prosim.ja mam samozapalne uhliky teda mal som furt len ani neviem jaka znacka ale to smrdi jak kunda ked sa to zapaluje a nic mevydrzi na malu fajku jednu asi tak tri uhliky treba o velkej ani nehovorim
niplledance
Beginner
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon Nov 10, 2008 5:23 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rychlozápalné uhlíky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron