Najlepsie uhlíky

Všetko o rozpalovaní RZU

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod Mardy » Ned Dec 14, 2008 7:40 pm

Teraz som nasiel asi najlacnejsie v Ke ak nebereme v uvahu tie od spolku sv.vojtecha, tak v trafike vedla foto studia Balaz abo jake to je na Hlavnej, hned oproti tesku. Za 75SK 40mm tie co su o post vyssie.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Semtexko » Pia Jan 09, 2009 1:12 pm

Maardy mas pravduuu my tam chodime vzdy kupovat uhliky ale tie co su za 51 sice krestansky obchod aj fararske rucho si tam kupite ale tie uhliky dobre slapu a su za dobru cenu :)) mna s kamaratom ma tam uz tak poznaju ze ked len vojdeme a robi tam ta stará tak rovno vyklada na stol uhliky ani sa nic nepyta :lol: :lol: :lol:
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod Mardy » Pia Jan 09, 2009 6:29 pm

Ta pojdem dakedy s tebou, ale teraz som nakupil do zasoby tie po 75SK. Rozhodne neodporucam kupovat v dargove, sice su lacne ale strasne smejdy. Ale zasa obsluhu tam maju super.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Semtexko » Pia Jan 09, 2009 9:34 pm

v pohode sak sme s tahanoviec obidvaja
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod garant » Ned Jan 25, 2009 10:45 am

http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... ucts_id=16 ja som si tieto objednal kazdim dnom by mali dojst ale myslim ze ja ja pojdem do sv vojtecha ale nevim de v BB je sv vojtech poradte mi dakto:D a nemaju tie zo sv.... v sebe daake skodlive latki viete ze tam je to jedno do kadidla ale na vidnej by to mozno nemalo byt
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Semtexko » Ned Jan 25, 2009 10:57 am

garant píše:http://vodne-fajky.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=7_23&products_id=16 ja som si tieto objednal kazdim dnom by mali dojst ale myslim ze ja ja pojdem do sv vojtecha ale nevim de v BB je sv vojtech poradte mi dakto:D a nemaju tie zo sv.... v sebe daake skodlive latki viete ze tam je to jedno do kadidla ale na vidnej by to mozno nemalo byt


urcite mate taky nejaky obchod aj v BB len sa to vola nejak inak proste krestansky obchod kde kupis kriziky bibliu a take hluposti:D:D tam to budu urcite mat prid tam a pytaj samozapalne uhliky to je vsetko
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod garant » Ned Jan 25, 2009 12:59 pm

sak aj viem ze tu je daaki ale neviem de musim sa spitat daakeho knaza:D
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod garant » Ned Jan 25, 2009 8:07 pm

hohoo us viem de to je:D ak hcete niekto vedet tak ako sa ide od kniznice na strieborne a tam to uvidite je tam tabula spolok sv. vojtecha:D:D:D:D
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Miso225 » Pon Feb 02, 2009 4:22 pm

Najlepsie co poznam je riadny uhlik z krbu. Ziadna chemia, iba rozpalene drevo. Vydrzi sice max 10-15min ale ta chut je neporovnatelna s akymkolvek uhlikom. Nevyhoda samozrejme - kto bude kurit v peci alebo krbe, nebodaj palit vatru kvoli uhliku... No az budete niekde na chate urcite vyskusajte!
Miso225
Beginner
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Pon Feb 02, 2009 2:35 pm
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod Lopuch113 » Ned Feb 15, 2009 8:57 pm

debo3000 píše:v ba su min 2 obchody sv. vojtecha v starom meste ale v jednom uz kvoli nam chcu povolenie od knaza a v druhom musime hovorit ze ich pouzivame na historickom serme. Budem asi nuteny naist nejaky dalsi obchod v okoli :( Neviete nekdo o nejakych dalsich v ba?


napis v ktorom to chcu povolenie od knaza pojdem si tam kupit a ked bude daco namietat tak jej slusne poviem nech mi ukaze zakona alebo neaku smernicu podla ktorej smu predavat uhliky iba na zaklade pisomneho suhlasu od farara alebo ze sa tam pise ze uhliky u nich zakupene sa mozu pouzivat iba na cirkevne ucely a som si isty ze mi preda :cha
Obrázok
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Poslaťod POtkan » Ned Feb 15, 2009 9:03 pm

Miso225 píše:Najlepsie co poznam je riadny uhlik z krbu. Ziadna chemia, iba rozpalene drevo. Vydrzi sice max 10-15min ale ta chut je neporovnatelna s akymkolvek uhlikom. Nevyhoda samozrejme - kto bude kurit v peci alebo krbe, nebodaj palit vatru kvoli uhliku... No az budete niekde na chate urcite vyskusajte!


skusali sme to viac krat, nie je to vzdy ono, zalezi na type a samozrejme to musi byt na 100% rozpalene
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod garant » Sob Apr 04, 2009 8:41 pm

neskodia daako tie uhliky zo sv vojtecha? si idem kupit stade ale dementi kamarati ze to bude skodit a neviem co setko mi nato drbu tak sa vas pytam ci to skodi alebo nie podla mna nie
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Mardy » Ned Apr 05, 2009 8:20 am

Ja som ich sice zatial nemal, ale asi by ich kazdy nechvalil keby boli zle.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod bubostyle » Ned Apr 05, 2009 9:33 am

ceero píše:Obrázok
tu v BB sa daju kupit okolo tych 70sk za 10 kusov, zapaluju sa asi polminutku a celkom solidne aj horia, takych 35-40 minut


ako tak pozeram tak v BB to mate dobre predrazene aj tabaky aj uhliky :mrgreen: :mrgreen: jeden balik(10ks) kupim za 1€ :D
Ľubo "BuboStyle" Štefko

Obrázok


Steam Acc: los8fos
bubostyle
Light
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Str Jan 21, 2009 7:16 pm
Bydlisko: Stará Ľubovňa

Poslaťod garant » Ned Apr 05, 2009 11:35 am

noved more preto rozmyslam nam sv vojtechom a tbak us len ces net budem objednavat ovela lacnejsie ma to vinde
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rychlozápalné uhlíky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron