Vodna fajka versus cigareta (cigara)

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod kemci » Ned Jan 17, 2010 12:37 pm

zo slukovania mozes dost v pohode dostat rakovinu jazyka kedze slukujes, oproti tomu ma vodna vyhodu ze som este nepocul ze by sa to niekomu mohlo stat z vodnej, to len tak mimochodom
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Poslaťod maher787 » Ned Jan 17, 2010 1:10 pm

No by som chcel ešte vidieť ako by si o tom mohol počuť pri pomere fajčiarov vodnej a fajčiarov cigariet a pritom polovica keď nie aj viac čo fajčí vodnú fajčí aj cigarety naviac vodná sa masovo knám dostala len nedávno a na rakovinu potrebuješ niekolko rokov takže to sa nedá povedať že či spôsobuje alebo nie
maher787
Beginner
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Štv Júl 30, 2009 7:32 pm

Poslaťod Mardy » Ned Jan 17, 2010 1:46 pm

Ono tazko porovnavat cigarety a vodnou fajkou...Celkovo su to 2 odlisne veci, 2 rozne typy tabaku a vsetko okolo toho. Je jasne ze aj vodna skodi, vsak tahas dym do pluc ktory obsahuje skodliviny, ale hlavna deviza vodnej je ta, ze sa na nu prakticky neda ziskat zavislost kvoli nizkemu obsahu nikotinu, preto aj ti co fajcia cigarety si musia dat cigaretu aj ked si daju vodnu lebo im do tela nedostane tolko nikotinu ako cigareta. Ale aj vodna ma svoje uskalia kam by som zaradil asi ako najvaznejsiu samozrejme rakovinu ale moze sa stat ze si natrhnete stenu na plucach, jednemu znamemu sa to stalo a nemoze teraz fajcit vobec nic.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

môj názor

Poslaťod Fernet » Str Mar 03, 2010 5:23 pm

Cigarety sú chuťovo v porovnaní s VF blivajs to vieme všetci aj bez maturity. Ja som si občas dával aj cigary ale akosi sa my to zhnusilo.
:vodna: navždy
Fernet
Beginner
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Str Mar 03, 2010 4:46 pm
Bydlisko: tam kde to dymí

Poslaťod andrew.rk » Ned Apr 04, 2010 2:01 pm

tak keď ťahám z vodnej tak ked potiahnem do ust tak uz sa nemusim nadychnut aby to slo do plúc ako pri cigarete ? rovno môžem vydýchnuť ? ale mne sa to volako nezdá že ked taham z vodnej ze to hned ide aj do plúc taky pocit mam že to mám stále v ustach len a musim sa nadychnut a dat do pluc
andrew.rk
Beginner
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Str Mar 31, 2010 10:09 pm
Bydlisko: LIPTOV

Poslaťod Horacio » Ned Apr 04, 2010 8:01 pm

normálne to ťahaj tak ako keby zhlboka dýchaš ale máš pri tom hadicu v ruke,nedávaj si to najprv do úst a potom až do plúc,,to by ti išlo aj málo dymu
Horacio
Beginner
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Uto Feb 09, 2010 12:31 pm
Bydlisko: Nitra

Poslaťod andrew.rk » Ned Apr 04, 2010 9:29 pm

veď tahám normálne ale mám taky pocit ako keby to nešlo do plúc a musim sa po tom ako doťahám z fajky ešte troška nadýchnuť ako keď fajčíš cigarety ale dym ide pohoda brutal :lol:
andrew.rk
Beginner
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Str Mar 31, 2010 10:09 pm
Bydlisko: LIPTOV

Poslaťod Plyss » Sob Júl 30, 2011 4:05 pm

springb píše:Velmi rad by som oponoval v tom ci sa cigara slukuje alebo nie, lebo ta sa samozrejme slukuje (neviem aky by to inak malo zmysel) ,ale to nie je predmetom tejto diskusie, nech si to riesia na stranke o cigare. Ale k teme. Moholi by ste sa jednoznacne vyjadrit. Vodnu fajku fajcite pre: 1. PRIJEMNU CHUT V USTACH(ake si pohranie s dymom v ustach) alebo 2. PRE TEN POCIT, NATIAHNUT DYM DO PLUC. ???? To je myslim zasadna otazka!


kámo spadol si z hrušky či čo ? ti jebe ? vyšlukuj jednu cigaru a ak sa nepogrciaš tak ti kupim ďalšiu keďže nemam rád ludí ktorý hovoria o tom o čom nič nevedia lol
Plyss
Beginner
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Sob Júl 30, 2011 3:46 pm

Poslaťod Merco » Sob Júl 30, 2011 4:15 pm

Troška slušnejšieho vyjadrovania by nezaškodilo.Ale máš pravdu síce cigaru som mal len raz ale je to tak.Možno mal na mysli cigaretu len sa sekol.
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod Mardy » Sob Júl 30, 2011 5:22 pm

Tak ono da sa aj cigara/cigarillo slukovat a nepovracat sa z toho...ale to je jednak mozne s takymi shit cigarami/cigarillami, ze na porovnanie sa nuka el basha a AF, asi taky rozdiel...clovek keby chcel slukovat nejaku kvalitnu cigaru, ta sa zadusi pomaly a ako pises, hodi tycku :lol: A vobec, slukovat cigaru je zverstvo...
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Flash » Sob Júl 30, 2011 8:20 pm

springb píše:Velmi rad by som oponoval v tom ci sa cigara slukuje alebo nie, lebo ta sa samozrejme slukuje (neviem aky by to inak malo zmysel) ,ale to nie je predmetom tejto diskusie, nech si to riesia na stranke o cigare. Ale k teme. Moholi by ste sa jednoznacne vyjadrit. Vodnu fajku fajcite pre: 1. PRIJEMNU CHUT V USTACH(ake si pohranie s dymom v ustach) alebo 2. PRE TEN POCIT, NATIAHNUT DYM DO PLUC. ???? To je myslim zasadna otazka!


Kdo slukuje cigaru je k*k*t s velkym K, a dal by som mu do ruky maximalne tu hnusnu cigaretu a nie fajnovu cigaru. Ak si myslis ze cigarillo mozes nejak porovnavat s cigarou, co sa tyka pôzitku a chuti tak to si na velkom omyle :mrgreen: Mne sa raz nestastnou nahodou dostalo trochu dymu z cigary do hrtanu a myslel som ze je po mne, taky kasel ze mi islo roztrhnut pluca asi 20 minut.
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Predchádzajúci

Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron