Tabak o alobal prilepený .. ?

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

Tabak o alobal prilepený .. ?

Poslaťod andrew.rk » Ned Apr 04, 2010 2:25 pm

Teraz ako začínam fajčiť tak 5krát ako som fajčil furt sa mi prilepí tabak o alobal ... fajčíme s kamošom asi tak polhodinu a keď vytiahnem alobal tak furt najdem prilepený tabak o alobal spečený a dole ešte čerstvý troška ale furt mi nejde do hlavy že keď dám aj menej tak furt sa mi prilepý a newiem či to tím nieje že dym je slabší po 10minútach
andrew.rk
Beginner
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Str Mar 31, 2010 10:09 pm
Bydlisko: LIPTOV

Re: Tabak o alobal prilepený .. ?

Poslaťod jin » Str Jún 02, 2010 2:01 pm

Kúp si novú hlbšiu korunku, nedrob do nej tabak na malé čiastočky a predtým, ako natiahneš alobal prejdi po okraji korunky malíčkom (aspoň tak to robím ja) a tabak musí byť pod okrajom. Alobal natiahni a riadne napni, aby uhlík neklesol vlastnou váhou do korunky. Osobne preto dávam dve vrstvy.
Inak aké uhlíky používaš? Presúvaš uhlík po korunke počas fajčenia? Aký máš tabak?
jin
Beginner
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Str Jún 02, 2010 1:20 pm
Bydlisko: V7

Poslaťod N0rB1 » Ned Nov 28, 2010 12:45 am

Mno ja mam skoro podobný problém lenže mne sa tabak neprilepi o alobal ale sa zanesie popolom z uhlíka,a ked cistím korunku thak ešte spodok tabaku je vlhky..co mi poradíte?pls diky za odpoved..
N0rB1
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned Nov 21, 2010 4:53 pm

Poslaťod wladas » Ned Nov 28, 2010 12:53 am

s tym popolom by som sa netrapil
aj mne tam pada...treba sem tam oklepat uhlik
ale popol z kokosakov nic nepokazi

co sa tyka vlhkeho tabaku po fajceni tak je to kvoli tomu, ze skoro si prestal fajcit...tabak bol este nespaleny
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod N0rB1 » Ned Nov 28, 2010 1:02 am

Thakze este potom muozem dat kludne jeden uhlik??A bude sa to dalej palit hej?Lebo vodnu som si kupil pred 3-ma dnami thakze este nevim velmi co jak iba citam forum a robim pokusi :D
N0rB1
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned Nov 21, 2010 4:53 pm

Poslaťod wladas » Ned Nov 28, 2010 3:26 am

ja pridavam uhliky pokial ide dobry dym
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod remus » Ned Nov 28, 2010 8:40 am

1000 krát preberaná téma..
Záleží od tabaku. Ak je to al-waha, starbuzz, al fakher alebo niečo podobne vlhké, tak daj menej, nech sa nepripáli..
Ak je to suchá nakhla, kludne sa môže opierať aj o alobal, lebo inak ju nerozdymíš..
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava


Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron