Kombinácie tabakov

Vychytávky k tabaku, čo nám pomôžu k lepšej chuti.

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod Shishm@steR » Ned Júl 11, 2010 6:13 pm

Dobre namiešané čokoľvek... ale tak z najoblubenejších pomaranč/mandarinka/multivitamín/jablko - sa hodí s kardamónom
mata+vodny melón je super
earl grey+mango
pelendrek+jablko - dodá mu ešte výraznejšiu chuť
čokoláda+banán+mlieko vo váze mňam! koktejlík
broskyňa+marhula
Shishm@steR
Beginner
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Pia Jún 11, 2010 1:56 pm

tabaky

Poslaťod gRnR » Ned Aug 08, 2010 11:01 pm

teraz mám doma tieto tabaky:

Al-Waha - Med
Nakhla - Banan
Nakhla - mäta
Nakhla - kokos v cokolade
Nakhla - višňa
Nakhla - karamel

poznáte nejaké dobré kombinácie z týchto tabakov?? :x:
gRnR
Light
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Str Aug 04, 2010 9:34 pm
Bydlisko: NMnV

Poslaťod Mardy » Pon Aug 09, 2010 7:56 am

Mata+visna a Mata+banan budu urcite super, mata sa hodi snad ku kazdemu tabaku, dodava prijemnu chladivu chut :z:
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod gRnR » Uto Aug 17, 2010 10:28 pm

neviete s akým tabakom by sa dal kombinovať tabak Nakhla - Tmavé hrozno ?? :)

:x: :x: :x:
أنا أحب أنابيب المياه
gRnR
Light
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Str Aug 04, 2010 9:34 pm
Bydlisko: NMnV

Poslaťod matejced » Str Aug 18, 2010 12:23 am

neviem, nieco tropicke mozno?
matejced
Light Star
 
Príspevky: 143
Registrovaný: Str Jún 09, 2010 3:18 pm

Poslaťod lizard » Ned Sep 12, 2010 10:05 pm

al waha jahoda + al waha mint

cca 3:1 + 1 a pol cajovej lyzicky glycerinu, 2x33mm instant lite RZU, 5cm korunka, Aladin Fata Morgana M, mensi medzikruzok

dlhsie sa roztahaval (asi kvoli glycerinu, kedze bol vlhky) - tak 10 minut, trebalo sa aj pohrat s vyskou medzikruzku a vzdialenostou uhlikov od tabaku,no po "nastaveni" isiel zhruba 65 minut (a to bola mala korunka -> malo tabaku) slusne husty biely dym. pri vdychovani som na jazyku citil jemnu chut jahody so slabym podtonom maty, pri vydychovani bolo citit hlavne matu. tiez som bol prekvapeny vydrzou RZU, po zhruba 75 minutach od rozohriatia boli v strede este zerave a nerozpadavali sa tak (primerane).

neohuril, no ani nesklamal a myslim ze sa nim nic nepokazi
lizard
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pon Sep 06, 2010 3:28 pm
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Poslaťod Flash » Pon Jan 31, 2011 6:23 pm

Mna najviac dorazil v poslednej dobe tento mix:
Vortex kotol
2x cocobrico(na zaciatok) neskor som pridaval a vymienal za dalsie
2,5-3 hodinky vydrz:
50% Starbuzz Blue mist
25% Al fakher Cherry
25% Al fakher Berry

Krasna sladka chut cucoriedok s kyslastym zaverom cherry a berry dokopy pri vyfukovani a brutalna vona.
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod Merco » Pon Jan 31, 2011 6:43 pm

Mne najviac chutí asi Al Waha Mint -> 75%
MIZO Lemon -> 25% ( silno aromatický prerazil mi zatial všetko )
do vázy ľad, vyšťavený citrön,a kúsky citrönov => pri vdychovaní príjemná chladivá mata a pri vyfukovaní zas ten citrón :S
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod sufo » Ned Mar 27, 2011 12:14 pm

ja sommkupil teraz starbuzz tabaky a poviem vam ze tie acid su fakt nieco vynimocne :D skoro som sa spravil :D vyborne su ako najviac som sa tesil na gold (ospevovany) ale nebolo to bohvie co aspon pre mna lebo mne nechutila kombinacia pomaranc a coko ale asi najlepsi bol ten blue (nie preto ze tam je blue mist) ale fakt najlepsi .....mam od starbuzzu aj ine a poviem vam kupil som aj take prichute ktore som nanevidel ale od starbuzza sa dali....ale zostanem asi pri mojom al fakheri (aj ked starbuzz bude v mojej policke stale ale len vynimocne akcie....strasne drahy v europe)
sufo
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Štv Mar 10, 2011 12:43 pm

Poslaťod Dali » Pon Mar 28, 2011 5:02 pm

pre mna naj kombinacia bola zatial, prekvapivo Nakhla tmavy mix ovocia s al waha mätou, v pomere mäta ovocie 1:2 :x: a to som mal uz aj ine znacky, no ale na tuto kombinaciu nedam dopustit :)
Dali
Light Star
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Sob Dec 11, 2010 12:02 pm
Bydlisko: Trstená

Poslaťod sisel » Str Máj 25, 2011 10:33 am

Nakhla tmavy ovocny mix mi cisty az tak nechuti, bolo to fajn ked som dal k tomu trochu svetleho ovocneho mixu z egypta Al mazag. pomer tak 85% ku 15%, zo zaciatku slaby dym, nechcelo sa to roztahat. bud to bolo tym, ze RZU bol uz z polovice vypaleny, alebo tym ze ta kombinacia celkovo nebola prilis vlhka, al mazag bol takmer suchy a nakhla bola, ved viete aka je nakhla :lol: takze som do toho nakvapkal asi 4 kvapky medu, pridal novy RZU a dym bol taky husty, aky som uz dlho nevidel. chut bola fajn, dokonca tam bolo mierne citit aj med :z:
sisel
Light
 
Príspevky: 63
Registrovaný: Ned Mar 16, 2008 1:25 pm
Bydlisko: Podolínec, 31km od PP

Poslaťod Merco » Str Máj 25, 2011 11:12 am

Včera AF čokoláda + Elements jahoda ...om nom nom :x: ako som otáčal uhlíky striedali sa chuťe jahoda ,čokoláda,jahoda atd. ..odporúčam
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod Merco » Uto Jún 21, 2011 9:48 pm

Elements kokos + Elements jahoda pomer 1:1 jedna lahoda! Sladkú jahodu príjemne dopĺňa jemná chuť kokosu ,trocha až do karamelova.Odporúčam.
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Predchádzajúci

Späť na Tabaková kuchárka - Tipy & Triky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron