problem s dymom

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod mescalin » Str Feb 09, 2011 2:33 pm

ano, roztahovat sa aj ja snazim kratkym rychlym vdychovanim len do ust. uhliky rozpalujem na sporaku, 10-15 minut.

este k tej pozicii uhliku na tabaku: uhlik v strede je zle? musi byt na zaciatku na okrajoch a az na konci ku stredu? lebo mam tu velku korunku a ak je dole malo tabaku a velky priestor medzi uhlikom a tabakom, tak by sa to nemalo pripalovat, aj ked je v strede...

a este nieco, mam tu otocnu fajku a z vazy ci ako sa to vola, neviem odmontovat tu plechovu cast. proste tam chcem napchat lad, ale zavit nechce povolit. uz to tu niekto riesil, ale konkretna rada tam nebola. vie niekto poradit? dikes
mescalin
Beginner
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Str Dec 08, 2010 9:33 pm

Poslaťod POtkan » Str Feb 09, 2011 3:22 pm

-cize na sporaku ich mozes aj otacat a vyhnut sa 10 minutovemu roztahovaniu, v takomto pripade nevadi ked ich polozis na korunku a cakas par minut

-to kde je uhlik zalezi od dier, dolezite je aby teply vzduch po ceste do dier dole v korunke narazil na co najviac tabaku

-otocne fajky ktore som videl ja sa nedali demontovat, nie tak aby tam vliezol lad, tie co maju sklo by mohli ist rozobrat
Su ale fajky, ktore pokial necistis, a nerozoberas tak zatuhnu spinou, ze by som to v pripade skla neriskoval, mozes skusit wd40 ci ako sa to vola
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod mescalin » Str Feb 09, 2011 3:30 pm

dakujem za odpoved. chcem tam nasypat lad, tak dam drveny. mam ale skusenost, ze drveny lad sa rychlo roztopi a dlho chlad neudrzi. inak mam dostat starbuzz x on the beach v dohladnej dobe, som velmi zvedavy, dam spatnu vazbu.
mescalin
Beginner
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Str Dec 08, 2010 9:33 pm

Poslaťod Merco » Str Feb 09, 2011 5:04 pm

alebo rozťahávaj vysávačom :mrgreen:
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod .dumb@ss. » Str Feb 09, 2011 5:06 pm

:D:D:D:D:D:D boh vie co by to s tym vysavac porobilo :D:D:D lol
I LOVE METAL
.dumb@ss.
Light Star
 
Príspevky: 110
Registrovaný: Pon Nov 08, 2010 7:22 pm
Bydlisko: NMnV

Poslaťod Maki » Str Feb 09, 2011 7:15 pm

s vysavacom nie... kamos raz testoval - sice s RZU ale.... do 3s uhlik uplne biely(nie od popola - od tepla... biela je najteplejsia...), do 10s nehorazny smrad v izbe, tabak speceny.... finito... kedysi z toho mal aj video, ale to uz asi po 3 rokoch nenajdem...
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Merco » Str Feb 09, 2011 10:20 pm

Tak ked to dal na maximálny výkon prečo nie :b aj tak uprednostnujem normálne roztahávanie , načo sa srať s vysávačom ked po druhom ťahu mám kúdoly...
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod Maki » Str Feb 09, 2011 11:17 pm

on to robil ako pokus.... nie ze by to roztahaval tak... len chcel vidiet co to spravi...
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Predchádzajúci

Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron