co robime zle ?

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod Maki » Štv Jún 23, 2011 1:39 am

1) zmeniť korunku
2) ak chcete tieto korunky tak zmeniť veľkosť uhlíkov
3) vuyžívať kraje korunky => nebacnúť na stred a nechať tam
4) neťahať hneď ale nechať najprv rozohriať korunku a spiecť vrchnú vrstvu tabaku
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Dali » Štv Jún 23, 2011 7:00 am

taktiez, ak ide o to pripaovanie tabaku, moze byt, ze ho mas velmi suchy... pravdepodobne fajcite nejaku 100 rocnu nakhlu a treba ti ju zvlhcit.... :) taktiez odporucam inu korunku, na 1 metrovu fajku uplne bez akychkolvek problemov vortex bowl :) mokry tabak + vortex a mas vyhrate...
dym vo vaze nie je nic neziaduce. Naopak, je to prave to, co potrebujes... ttabak sa zacne "piect" a dym z neho vlastnym tahom nasavas smerom k sebe, teda do tela fajky. Ak si si vsimol, z konca tej trubky vychadzaju dymove bublinky... dym sa teda hromadi vo vaze, kym ho tou dalsou dierkou, ktora je napojena na hadicu, nevtiahnes este aj do seba :) keby tam ten dym nebol, ziadny ti nepojde ani do pluc :)
Dali
Light Star
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Sob Dec 11, 2010 12:02 pm
Bydlisko: Trstená

Poslaťod cartman » Pia Jún 24, 2011 9:39 pm

Korunka je v pohode, je to len normalna aladinkovska akurat je predelena. V tom nevidim problem. Podla mna ti uhlik spaluje tabak, malo by to byt citit aj z chuti, ved ked to mate spalene za 15minut to musi byt dooost zle. Neviem kolko mas vrstiev alobalu, z rozmazanych fotiek to nevidim no odporucam davat 2. No co ti moze pomoct je kruzkova metoda nakladania. Nexce sa mi hladat link na fore tak mini popis: nalozis tabak ako vzdy (nie uplne po vrch), das tam dve vrstvy alobalu, sprav diery, dalej tam das kruzok, ktory si usulas z alobalu, hrubku tazko odhadnut musis experimentovat (ak to bude prilis hrube tak ti zas nebude fajka dymiet). Na kruzok das dalsie dve vrstvy alobalu, sprav diery. Naloz uhlik, hul, daj vediet ako to dopadlo.

EDIT: s nazorom na vortex korunku suhlasim. Podla mojho nazoru je najlepsia.
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod remus » Sob Jún 25, 2011 7:22 am

Chalani, ako prvé vždy radím.
1, Menej je niekedy viac, čo sa týka vodných fajok, to platí 2 násobne.
Skús do tej korunky dať len polovicu tabaku. Kludne aj 0,5 aj skoro 1cm pod okraj...
Ja keď som začínal, vravel som si, že šak potom mi to naloženie nič nevydrží..
OMYL ! Vydržala a dymila 2x viac ako predtým keď som dával veľa.

2, Uhlíky len na okraj korunky, ako kolegovia nadomnou radia. To je sprostý zvyk z čajovní, že dr.nú uhlík na stred korunky, donesú ti vodnú a nedajú ani klieštiky - potom nabádajú k pocitu že s uhlíkmi netreba nič robiť.
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Dali » Sob Jún 25, 2011 8:35 am

Ono remus ma pravdu.... menej je viac.... staci toho tabaku pomenej, aale kludne moze byt po okrej skoro... treba to ale nechat "dýchať" .... uplne na drobne listocky skus ten tabak rozlozit, nechaj si zalezat, ked budes tu korunku nakladat aj 5 minut, proste nech to je uplne drobnucke a nemalo by to byt natlacene na sebe moc :)
Dali
Light Star
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Sob Dec 11, 2010 12:02 pm
Bydlisko: Trstená

Poslaťod palica » Uto Júl 19, 2011 12:49 pm

tiež si myslím,že treba kúpiť novú korunku,najlepšie vortex alebo phunnel,ale kurunku,ktorá ma hlbšie dno.
Potom je otázka aj tabaku,treba ho mať vlhký,navlhčiť melásou alebo glycerínom. a ja dávam 3 vrstvy alobalu ;)
"Rastafarián nepodstúpi amputáciu. Nedovolím, aby bol človek rozobraný. " Bob Marley
palica
Light Star
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Pia Feb 25, 2011 11:45 am
Bydlisko: Piešťany

Predchádzajúci

Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron