Ako ste sa dostali k fajčeniu VF

Diskusia o všetkom

Moderátori: garant, remus, wladas

Ako ste sa dostali k fajčeniu VF

Poslaťod martinpn » Uto Máj 06, 2008 10:14 pm

Mna raz kamarátka nahovorila nech ideme do shisha baru v pie??any a ?e nech to ochutnám taksme tam boli a bolo to super atmosfera stobodova potom som zhanal kde sa da kupit VF a do mesiaca som ju mal doma

:x: :g
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod tomo-boss » Str Máj 07, 2008 5:07 pm

ja som to pocul od brata ze to maju v jedom bare v LM ale dako sa mi nedarilo zabludit tam, potom som nahodou zasiel s kamosmi do cajovne a tam som to mal prvy krat. odvtedy som skusal vyrobit daco podobne doma a teraz uz aj mam moju krasku
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod alinomart » Str Máj 07, 2008 6:11 pm

ja som sa nechal ukecat predavacom v egypte a ochutnal som a neodolal. no a vysiel som odtial aj s fajkou
alinomart
Beginner
 
Príspevky: 49
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 11:53 am
Bydlisko: Trnava

Poslaťod mato63 » Pia Máj 09, 2008 9:49 am

Ja som sa k nej dostal v cajovni,casom nas to tam omrzelo a tak sme si kupili vlastnu,do 2och dni doma od objednania.
No potom sme ju predali a ja som si kupil vlastnu,ktora je pekne doma.
Obcas si da aj mama. :r
DoSka
mato63
Medium Star
 
Príspevky: 251
Registrovaný: Štv Mar 13, 2008 5:26 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod tomo-boss » Pia Máj 09, 2008 9:59 am

mama s ocom ked to prvykrat videli tak ma chceli na liecenie poslat lebo ze zhromazdujem doma fetacke nacinie :D potom som ich presvedcil, vyskusali to a pohoda
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod martinpn » Pia Máj 09, 2008 10:40 am

no nasi to neskusali ale nic mina to nehovoria frajerkyni rodicia ked nas vidia fajcit tak sa nam smeju ze sme fetaci :p:
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod p0casie » Pia Máj 09, 2008 12:03 pm

ja som vzdy o tom len pocuvala a nechcela som to vyskusat, neviem asi z principu....ale potom kamoska doniesla na byt svoju...zalubila som sa do toho ako to buble, tie bublinky no uuuzasne daco a krasny biely dym...no nedalo sa odolavat, potom do cajovne som sla...ale to pre mna nebolo ono....tak som si kupila vlastnu (malicku) ale to nebolo celkom ono...a potom uz vacsiu, ktoru mam teraz....cajovne ja moc nemusim, ale taka pohodicka doma pri svieckach s priatelmi...na nezaplatenie :L
p0casie
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 11:43 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod mato63 » Pia Máj 09, 2008 6:29 pm

Ono ma to jednu vyhodu,ked nemate balkon,alebo dom so zahradou,ze to robi popici silny smrad v byte a potom nemozem zaspat a s alegriou kesd sa to zmiesa,sila.... :o
teda nevyhodu :D

Ale ajvyhodu, ked mate opriňoti byt nejaky,dobre to provkuje male deti,uz pozeraju aj s baksom banym a dalekohladom po nas. :D :cha
DoSka
mato63
Medium Star
 
Príspevky: 251
Registrovaný: Štv Mar 13, 2008 5:26 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Peter » Pia Máj 09, 2008 8:39 pm

a potom mas pekne sive steny
Peter
Light Star
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 2:05 pm
Bydlisko: Ko?ice

Poslaťod mato63 » Pia Máj 09, 2008 9:20 pm

Tak tak casto nekurim a chystam si malovat izbietku,cize je to v poradku. :L
Len skoda,ze tie nove modely Aladin maju divnu konstrukciu a tazsie sa cistia,no su velmi pekne.
DoSka
mato63
Medium Star
 
Príspevky: 251
Registrovaný: Štv Mar 13, 2008 5:26 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod djmiki » Štv Máj 15, 2008 4:51 pm

v egypte asi pred 5timi rokmi :smoke: :smOke:
djmiki
Beginner
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Štv Máj 15, 2008 4:01 pm
Bydlisko: Nitra

Poslaťod onlineboss » Pia Júl 04, 2008 10:39 am

tak najprv ma presvedcili kamosi nech idem s nimi do cajovne.. tam som ju 1x skusil a zachutila mi.. potom som sa jju pokusal par krat vyrobit ale nedarilo sa... a kat som si kupil vlastnu .. sice malucku ale supernuuu.. a teraz mozme s kamosmi bafkat fuuurt :x: :smOke: --> :L
--> kazdy sme najlepsi v tom co nas najviac bavi <--
onlineboss
Beginner
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Pon Jún 30, 2008 6:43 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod cartman » Uto Júl 15, 2008 5:35 pm

Tenkrat poprve v cajovni v BA na obchodnej..to som bol este silne proti fajciarsky ani neviem jako som povolil a potiahol..zo zaciatku som nevladal tahat lebo ma to skrabavalo - ale chutilo mi to. A prave to nemam rad na cigaretach - ich chut.

Neskor ked som sa dotoho dostal mi uz kamosi hovorili, ze uz dycham cez to :D a tak som teraz v poradi pri 3tej shishe :)
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod Fizzy » Str Júl 16, 2008 11:59 am

No pekne pribehy :D
ja som ju prvykrat skusil ked ju brat doniesol zo Syrie, asi pred 6 rokmi? Vtedy sme to nevedeli dobre rozpalovat ale tak ucili sme sa postupne. Potom sa z toho stala najlepsia zabavka na chatach, preto aj tak teraz vyzera :s:
Vyzbe mi stoji uuz tretia faja, ale aj tak ta prva je najkrajsia, i ked dobita jak fras :o
Bez ciernej by nebola biela.
Fizzy
Light Star
 
Príspevky: 100
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:05 pm
Bydlisko: Poprad-Zilina

Poslaťod Pigsy5 » Štv Aug 07, 2008 11:31 pm

Prvý krát som mal vodnú fajku u kamaráta, to som bol aj s inými kamarátmi, čo sme strašne chceli vyskúšať vodnú fajku (predtým sme sa snažili ísť aj do čajovne ale to nejako nevyšlo) - mali sme kombináciu marhuľa/mäta - paráda..a ku koncu minulého roka sme sa rozhodli kúpiť si vlastnú, tú máme doteraz a je to jednoducho paráda ;)
Pigsy5
Beginner
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Štv Aug 07, 2008 10:29 pm

Ďalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron