závislost??

Vaše názory a postrehy

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod garant » Pon Feb 09, 2009 8:12 pm

ani ja niesom zavisli sak teras som us tizden nemal bo nema tabak a pohoda som chudobny :r
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod p0casie » Pon Feb 09, 2009 10:21 pm

hm...myslela som si, ze nie je mozna zavislost, ale po precitani vsetkych prispevkov, je :D ale v dnesnej dobe je clovek zavisly uz na mnohych veciach...a VF asi nie je taka "zla" zavislost :)
Naposledy upravil p0casie dňa Uto Feb 10, 2009 9:49 am, celkovo upravené 1
p0casie
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 11:43 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod remus » Uto Feb 10, 2009 7:44 am

Byť závislý sa dá byť na všetkom, čo ti poskytuje úžitok, blahobyt, nejaké zlepšenie.
Závislosť na internete, autách a hocičom inom. Bez toho by to bolo zlé :r
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod patko » Str Aug 05, 2009 8:47 am

Ja som źavisli aj na sexe aj na vodnej no co uz :D
patko
Beginner
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Ned Aug 02, 2009 4:56 am

Poslaťod Ficki » Pon Dec 28, 2009 11:27 pm

Keby ste boli závislí na cigaretách (nikotíne), prestali by ste ich fajčiť a zbavili by ste sa návyku, no po čase by ste začali s vodnou fajkou, tak sa závislosť na nikotíne opäť vráti a potom je to už veľmi krátka cesta ku pôvodnej závislosti - cigaretám ..
Ficki
Light
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Štv Júl 23, 2009 11:35 am

Poslaťod Boxinka » Ned Jan 03, 2010 11:16 am

Na VF clovek nemoze byt fyzicky zavisly....a psychicky, len ak si to clovek vsugeruje, ale tympadom moze byt clovek zavisly psychicky na hocicom......ak fajcite tabaky do VF.....no ak tahate nejake svinstvo, tak to, ze to tahate cez VF vam nic neulahci :D
Boxinka
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto Júl 28, 2009 1:54 pm

Poslaťod maher787 » Ned Jan 03, 2010 10:16 pm

Človek môže byť závislí aj na vodárne len to nie je take silné ako pri cigaretách alebo iných návykových lázkach a treba na to omnoho viac času než sa vytvorí ved stačí sa zamyslieť už len nad myšlienkov čo všetci omielajú že najlepšie sa vodarna potahuje v spoločnosti a podobne tak potom ked si niekto naloží a apáli sám už len preto že musí to už je závyslosť síce sa jej dá lachšie zbaviť napr tým že dáš fajku nejakému známemu nech je od teba ale chvýlu ti bude určite chýbať než to prejde :)
maher787
Beginner
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Štv Júl 30, 2009 7:32 pm

Predchádzajúci

Späť na Jak moc (ne)škodí

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron